Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz zodo #398 üzenetére

    Egyenlőre medium-n vagyok, mert nem érzem még hogy megvan minden kanyar.
    amikor belépsz a MoTeC-be, a leggyorsabb köröd van kiemelve,a -section times- lapon a -tools- menüben van egy track editor, ezen belül ha belekattintasz a pályába, akkor kiírja melyik szektort számolja ott...vagy szektorra kattintasz és a pályát jelöli :)
    sztem elég lesz majd a szektoridők, és akkor nem kell annyi képet csinálni, elég egy a pályáról hogy kb. mindenki lássa a sebességi fokozatokat, az elérhető sebességeket, és a gázelvételi-gázos szakaszokat, a G-force sárgáját sztem kapcsold ki mert csak kitakarja hogy honnan zöld, honnan fekete a gázkezelésed a pályán.

    Direkt korán keltem hogy megnézzem, tegnap de. jöttünk haza, du. meg meló, szal érzem miért nem szeretem ezt a pályát :D
    kép:

    az első kanyar (3) egy több töréses kanyar, ez még hagyján, de ha elcsesztem, elbukom az egyenest is.
    már a bemenetel is vakon megy, mert a célvégi bal(1-2) már meghatározza hova érkezel, honnan tudod elkezdeni ezt a nagy jobbost, ..aztán vakon kezd a visszafordító utáni gyors sikán(7) is, amit pedig illik jól venni mert fontos rész a következő kombináció.....és akkor még nincs vége, vakon kell indítani a következő gyors sikánt(12) is.

    saját idő:[link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák