Új hozzászólás Aktív témák

  • Zahi

    aktív tag

    válasz Kroni1 #5 üzenetére

    Csak gyorsan rákukkantottam erre az ACR-re, nem tudom még milyen..? Egyszer majd talán...Egyelőre nekem van mivel nyomnom sztem :D Én GT mániás vok alapvetően, tehát a kő kemény, bika verdákat sztem, főleg ami a valódi bajnokságban is fellelhető volt, van..Erősen gondolkodom azon azon a modon, amit Zovink mutatottIMHOL Ez kellemes emlékeket idéz bennem, a TOCA autói vannak benne, sztem nem lenne szabad kihagyni, Én személy szerint tuti, kipróbálom!! :D Ezt iszonyatosan szerettem anno a 90-es évek elején!! Itt a Mondeoban eredetileg V6-os, Volvo-ban R5-ös motor van még...:D BMW-re is Sor 6-os rémlik... Hát ott még volt különbség.. :D Ez a mezőny igazán sokszínű volt, nem 2 márka volt, nagyon élvezetes meccseket mentünk anno...
    GTR 2-re is megpróbálok egy-két Modot, ( többek közt a rally-t is :D ) Van ALS,( American Le Man Series ) meg miegymás finomság és csak a GTR 2-n láttam Ferrari 333 SP-t.
    JA!! Jut eszembe...Ha már Race 07....Ha esetleg valaki szeretné a Game-et magyarul.

    NEM KELL MAGYARÍTÁS, MEG QTYAXAR!!!! Ne Telepítsetek semmit!!
    A GAME TUD MAGYARUL Aki tudja, annak nem kell ide nézni, Aki nem tud róla annak elmondom ezt a hihetetlen egyerű megoldást.:
    C:\user\dokuments\Sim Bin\neved\Race 07\config.ini....Ebben van egy ilyen sor: LANGUAGEINDEX=0
    Nullát javítsd 8-ra!! Játék indít, Megtekint, Örül :D

    [ Szerkesztve ]

    Ha kell a telefonszámom hívj fel és megadom!

Új hozzászólás Aktív témák