Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 007zolee007

    újonc

    Üdv az Uraknak!

    Segítségeteket szeretném kérni: van két darab Logitech Driving Force GT kormányom, mind kettőben eltört/elrepedt a csapágyház. Kerestem helyeket ahol foglalkoznak CNC esztergálással. Alumíniumból szerettem volna kimaratni egy újat, de nagyon magas árat mondtak rá nekem (30ezer forint), persze erre számítottam is.

    Logitech sajnos már nem gyárt alkatrészeket ehhez a kormányhoz, és a műanyag amúgy sem játszana, mert valószínűleg megint eltörne huzamosabb használat után...

    Volt már valakinek hasonló problémája amit meg tudott oldani? Vagy van valakinek ismerőse, aki le tudná nekem gyártani az alkatrészt valami erősebb anyagból?

    Válaszokat köszönöm!

  • 007zolee007

    újonc

    válasz Jim74 #20331 üzenetére

    Köszi a választ, igen ő volt az első akit megtaláltam ezügyben kb egy fél éve, sajnos nem gyárt már csapágyházat DFGT-hez. Én meg már azon gondolkodom hogy kifaragok egyet magamnak valahogy :DDD

  • 007zolee007

    újonc

    Üdv!

    Eljött az ideje ,hogy lecseréljem a 6 éves DFGT-met, mert már szó szerint kezd darabjaira hullani, az ffb motorjára 2 éve hűtést kellett szerelnem hűtőbordával meg ventilátorral, mert túlmelegedett. Csapágyház is már eltört egyszer, de sikerül kicserélni. És a pedál is megadta magát úgy egy éve, abból is találtam használtat. De most már tényleg nagyon kezd elhasználódni. Úgy néz ki a Dirt rally sok neki, pedig alacsony ffb-vel használom. Nagyon szerettem, fantasztikus vétel volt anno 25ezerért, de meguntam hogy 2 havonta szét kell szednem mert valami megadja magát benne, kb a felét az alkatrészeinek már kicseréltem.

    T300RS-t akartam venni, de utánaolvastam és durván a vásárlók felének volt vele kisebb-nagyobb problémája 1 éven belül a vásárlást követően. IPON-on is néztem, ki van írva hogy meghibásodási arány 38%. EZ eltántorított a vásárlástól. 100000 forintért én újra minimum 6 évre terveznék, ha nem tovább.

    Logitech G29/G290-t nem tartanám akkora előre lépésnek DFGT után ,hogy kiadjak rá 80ezret. Ráadásul ez ugyanúgy fogaskerekes megoldás, nem szíjas.

    Valaki tud valami alternatívát 130ezer forintig? Előre is köszönöm a válaszokat.

Új hozzászólás Aktív témák