Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Worm40000

    csendes tag

    válasz maxcooper #614 üzenetére

    Igen, a tengely a probléma, de akar a halál állítgatni minden MW-zés előtt emg után, inkább tolom billről, azzal nekem úgyis könnyebb :)

    Ragadás: Tegnap olyan nekem is volt, de vagy megszoktam, vagy lejött róla.. Egy hétig porosodott, lehet hogy por volt.

    A váltó az nekem pont jól van, bár az én kézméretem az minden csak nem nagy :D
    Igen, a gombok kézreállósága nem az igazi, de ezt 6 év után már megszokja az ember :)

    Pedál: Tény, hogy kicsit meredek, de ez általában csak a bal lábat érinti:) azt meg mellé kell rakni, és kész. Vagy megszokni. Én speciel a nagylábujjammal szoktam az első 20°-ot lenyomni :) (41-es, szóval még a talprászen is marad) Stabilnak marha stabil, a gumik a talpán nem igazán koptak.

    Force teszthez tudom ajánlani a Moster Truck Madness 2-t, ha valahonnan tudsz szerezni SW driver CD-t, mert azt hozzá adták, mit ne mondjak, ráz mint a veszedelem.

    XP-s driver nincs, de mint látom meg lett oldva.

    A Z tengely nekem analóg (digitális=mintha gomb lenne, tehát van lenyomott meg felengedett?).

    Továbbá nem tudom a Logitech milyen minőségő, de azért szép, hogy egy kormány minden hiba nélkül bírja 6 éven át az ütközéstől ütközésig rángatást;)

Új hozzászólás Aktív témák