Új hozzászólás Aktív témák

  • maxcooper

    tag

    válasz Worm40000 #612 üzenetére

    A Saitekkel nekem is volt ilyen, és a megoldás az volt hogy 3 tengelyről -> 2re...akkor nem csinálta!
    Először és utoljára NFSMW-el jött elő...de mikor áttoltam 2 tengelyre teljesen jó lett....végül is megoldható úgy is a dolog hogy megtartod a (fék vagy gáz) pedált félúton és megáll :DDD

    Megérkezett végre a Logitech Formula Force EX-em, nomeg a Sidewinder adapter....
    Szal itt a két cucc egymás mellett és jön a gondolkodás meg a tesztelés....
    A gond az hogy az FFEX fiatalabb, mintha picit kifinomultabb lenne(érzékenyebb), az SW nagyobb, robosztusabb (vastagabb a kerék), szerintem vmivel jobb a fogása is.... bár a kerék mérete ugyan akkora mind2nél...bár az SW kicsit nagyobb fokban fordul...
    Az EXnek viszont jobb az anyaga, mind a gumi, mind a műanyag....nekem olyan érzésem van a SWvel mintha mállna állandóan...mintha állandóan a kezemen maradna valami utána (ragad?! vagy csak poros volt?!)

    Amit mind2 kormánynál nagyon sajnálok az az hogy nagyon pici a kormány váltó...:(
    Nekem a Saiteknél jó nagy kormányváltó fül volt, tény hogy könnyebben letörhet, de ki akarja letörni...szerintem sokkal jobb volt, ami még nem teccik hogy a kormánykeréken mind2nél a gombok mondhatni csukló magasságban vannak és ''szerintem'' nem esnek annyira kézre, vagyis hüvelykujjra...:)

    A pedálok a Logitechnél elég kicsire sikerült a talp támasz, pont azt az 5 cm-t spórolták ki ami kellett volna, már mint szerintem, mert én még nem jöttem rá hogy igazán kényelmesen hogyan lehet vele jáccani....az SW pedálja nagyon stabil és keményebb jóval a gáz még talán az EX fékénél is kenényebb kicsit, viszont a pedál lapok(?!) kicsit magasan vannak, de jó hosszú szóval annyira nem vészes (42es lábbal)

    A force erős mind2nél, de a komolyabb csapatások most fognak kezdődni....
    Nekem külsőre a SW vitte a pálmát (2 közül) .. .egy pont oda....
    Szerintetek milyen játékkal teszteljem a kormányt kezelhetőség, pontosság, Force és kényelem szempontokból...?
    Gondoltam az F1C, rFactor, GT Legends, Insane
    Adjatok tippeket hogy mivel érdemes pl. Force-ot tesztelni...

    Jut eszembe, a teszt azért nem ok még, mert az SWhez nincs driverem...nem tudnál nekem adni egy URL-t ahonnan leszedhetem az XPs drivert mert csak 98ast találtam....
    Vagy ha fel tudnád tölteni valahová (nem az egész CD-t csak a lényeget + maximum Manual) azt nagyon megköszönném, bár mondom egy létező url is jó, mert én nem találtam.
    Előre is THX! :C

Új hozzászólás Aktív témák