Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48967168

    törölt tag

    válasz DigitXT #21752 üzenetére

    V1-es verzió van "C" vágányon, még a GT2-es kormány premierjekor vettem, jópár évvel ezelőtt. Egy darab érzékelőt cseréltem benne össz-vissz...

    A V3 érzetre jobb egy picit, a kuplungpedálnak van egy "billenési pontja" mint amikor a lamellák valóban engednek, de igazából csak az extraként felszerelhető bumper amit fejlődésnek látok, a szebb desing mellett.

    A váltást a WB2 indokolta, mert az már szépen megeszik minden új perifériát és egy kontrollerként látja mind a PC mind az XO. Az már más kérdés hogy az XO feature a vérgagyivá váló Forza-k miatt okafogyottá vált. De azért az érzés megfizethetetlen amikor a Dirt:Rally-ban ott is valódi kézifékkel lehet fordulni.

    Próbaképpen azért felraktam az apróra annak idején a V1-et. Rámírt egy csóka hogy mivel pár hete valami haverja egy akciós kuponnal a listaárnál 30%-al olcsóbban vett új V2-őt, ezért az én "régi szarom" már csak a hirdetett ár felét éri, és ennyit ad érte punktum! Ekkor ment inkább a padlásra, neki meg javasoltam hogy vegyen újat... :)

    Hihetetlen hogy egyszer van egy rövid ideig tartó akció, aztán onnantól már mindenkinek az az alapár! Pedig de szívesen vennének itt sokan a kifutó G25-ös árnál 30%-al drágábban is kormányt, nemde? :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák