Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jack@l

    veterán

    válasz batai15 #12155 üzenetére

    Az az RGT már így ránézésre is elég gagyinak tűnik.

    A második kérdésedre a válasz pedig: Játék és beállítás függő. LFS pl nem vált kuplung nélkül egyáltalán. Ha visszaolvasol volt egy kis szösszenet ebben a topicban is a kuplung modelről.

    A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

  • BigBlackDog

    veterán

    válasz batai15 #12155 üzenetére

    Kezdésnek szerintem nem rossz, új árát viszont biztos nem adnám ki érte. Használtan alulról közelíti a harmincat, pl. itt vannak ezek.
    Ha már így szóba került, leírnám az egy hetes tapasztalataimat a DFGT-vel kapcsolatban én is. A kormány része korrekt, habár azért érezhető a finom kicsi mozdulatoknál, hogy a force feedback fogaskerekes megoldású, kicsit darabosan mozog. Cserébe viszont a kanyarokban "letépi" a kezem. :D Ennek ellenére jó érzés használni, átmérője, fogása szerintem kényelmes és számomra nem kelti a gagyi műanyag érzetet sem. A végtelen számú (~20-25 db) gomb nem rossz, feltéve ha ki tudod használni. A váltót azért óvatosan kezelem, mindig félek, hogy egy véletlen erősebb váltásnál valami baja lesz, nem érződik számomra annyira robusztus dolognak. A pedál más tészta. Nem recseg, nem ropog, de azért elmarad a valódi pedáloktól, ez tény. Ha meg tudod ezt szokni, akkor jól használható szerintem ez a része is, funkcióját (analóg gáz és fék adagolás) jól ellátja, csak megfelelő óvatossággal és nem túl nagy erővel kell kezelni. Persze ez csak a saját véleményem, nincs viszonyítási alapom. :) Szerintem válassz inkább egy normálisabb, minőségibb kuplung és váltó nélküli példányt, mint egy olcsóbb hárompedálos, H váltós darabot, amivel később nagy eséllyel sok gondod lehet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák