Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz seawolf570 #8599 üzenetére

    rfactort is elterelgeti egy 6-8 éves gyerek, ha úgy (segítségek) állítom be - és a forzával/gétével is eldobja a kocsit az első kanyarban, ha ezeket meg amúgy :) amiben mindkettő túlzó, az a rövidebb féktávok, összehasonlítva egy komoly, pécés szimmel... huzamosabb velük való játék után pl a gt legends-el órákig nem tudok menni :D

    gtben/forzában is van gumikopás és a kopott gumit "számolja" is a játék, hiszen sokkal kevésbé tapadsz. 270 fok mellett óhatatlanul jobban rákormányzol, esetleg meg-megcsúszol, nem? én abszolut tapasztaltam magamon, bár tény: nem vagyok valami nagy spíler, sokat kell korrigálnom magam :) (persze a legtöbb verseny ezekben a játékokban oly rövid, hogy a kopott gumi hatása nem jön ki egyáltalán)

    ---

    esetleg van itt olyan, aki Forzázik? Ráadásul Fanatec kormánnyal? Érdekelne tapasztalat a kuplung/váltó témakörben... kezel-e 3. pedált, stb. Csak mert nekem a CSR + g27 pedálszett esetén a kuplung inaktivnak tünik a játékban, bár váltóm nincs, csak a pillangók a kormányon... ha kuplungot állítok, azt az A gomb "nyomja", ez baromi kiábrándító, miközben ott a valódi pedál :(

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák