Új hozzászólás Aktív témák

  • GalaHU

    őstag

    válasz szacsee #65631 üzenetére

    A kijelző MT Display 4.0 Pro, amikor én vettem úgy emlékszem csak piros volt még, Porka nem. De ez a karbonos verzió tök jól paszol a többi cuccomhoz.

    Igazából ez már vagy a harmadik DDU-m, mert mindegyikkel volt valami nyűgöm. Nekem olyan megoldás kellett, hogy egyaránt használható és látható GT-s és Rally (pereces) kormánnyal is. Van egy 5"-os, sokkal nagyobb és szebb képű verzióm is, de hiába lehet mágnesesen rögzíteni és könnyen pozícionálni, a kormányperem mindenképpen belelóg. GT-hez nyilván jobb lenne, de fene se akar folyton szerelgetni.

    Ezért ideális a 4.0, mert a kiegészítő LED-ekkel együtt pont akkora amilyen nekem kell. A képe szerintem jó, a fényereje még sok is, különösen a LED-ek égetik ki a szemed, de a SimHUB könnyen állítható. Az install se volt 2 percnél több, szóval nekem bejött. Konkrétan fele annyiba kerül, mint a márkásabb cuccok, de néztem már 4x ennyibe kerülőt is 5 coll-osban.

    Nagyon sokat dob a hangulaton, és ha jól van belőve a monitor, akkor pont az ottani autó műszerének a helyére kerül.

    Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

Új hozzászólás Aktív témák