Új hozzászólás Aktív témák

  • GalaHU

    őstag

    válasz GalaHU #31274 üzenetére

    Persze megint a szokásos, témánál vagyunk, időről-időre felmerül a bezzegezés, meg a nem ér ennyit témakör...

    Abban általános konszenzus van mindenki között aki valaha ténylegesen próbálta a kormányokat, hogy a Fana rendszere a legjobb a piacon. Még a belépőszintű modelljei és jobbak, mint a többi nagy piaci szereplő termékei (a kis szériás csodabogaraktól tekintsünk el) a közép és felső kategóriában meg fel sem merül a kérdés.

    Tény hogy nem olcsóak, de ha jobb terméket akarsz az mindenből drágább. Itt jön elő, hogy a vágyakat és a lehetőségeket szinkronba kell hozni és érthető módon ez nem mindenkinek sikerül. De csak azért mert nem sikerül, még nem kell savanyúnak mondani a szőlőt, egy-egy hibás darabra hivatkozva, és kvázi hülyének nézni azt, aki nem harmadáron vesz egy 10+ éves technológiát...

    Középkategóriából gyakran ajánlgatjuk a TH T300-as szettjét, holott nagyságrendekkel gyakrabban fordul elő hibás darab a dobozból kivéve. Miért? Mert mindenki tudja, hogy úgyis kicserélik, és ha megjön a működő darab az nagyon jó lesz, és a fogalmaid szerint tartósnak is nevezhető.

    Egyébként meg hogy méred a tartósságot? Hogyan hasonlítod össze a használatot? Az aki napi 5-6 órában nyúzza, 70-80% os FFB-vel egy óriási pereccel az valószínűleg mindent kinyír 2-3 év alatt, aki meg hétvégenként gurul egyet félgőzzel annak elketyeg bármelyik 10 évig is (ha a kondik el nem pukkannak unalmukba).

    G25-ről váltva (a család nem bírta elviselni a hangját) közel 10 éve van Fana szettem, a GT2-es szériával kezdve. Közben volt jó pár kitérőm, leginkább a Forza és a GT széria miatt, úgyhogy láttam mindent az elmúlt időszakban. Ez idő alatt lefeküdt egy T500-om, amit csak műszerész tudott javítani, volt dobozból kivéve hibás TX és T300-asom, meg cseréltem jeladót a Fana pedálomba (mióta rendeltem 2db tartalékot persze nem romlott el) és volt 2 hibás kézifékem amiről most már gyanítom, hogy csak a cockpitem nem volt földelve. Meg egy soha középre nem álló MadCatz-em, miközben az eladott GT2-ről tudom, hogy a mai napig működik...

    Akkor most melyik a tartósabb?

    Egész szépen össze van szedve a fórumon, hogy melyik árkategóriában, melyik a befutó, az nem hasraütésre keletkezett, hanem az itteni tagok gyakorlati tapasztalata alapján...

    Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

Új hozzászólás Aktív témák