Új hozzászólás Aktív témák

  • drsanya

    aktív tag

    válasz #48967168 #25323 üzenetére

    Jó nektek, én is sokat agyaltam rajta. Ugyanezek a szempontok voltak nálam is, hogy árban és persze helyben nem mindegy a 3 monitor vs. oculus. Aztán elmentem, kipróbáltam az iracinget, és annyira rosszul voltam tőle 3 napig (!!!), hogy marad a 3 monitor majd egyszer. Mindez 2 kör után, Road Americán Mazdával. Ja és azért jó nektek, mert bírjátok. Nekem az, hogy az autó mozgását nem tudja követni a testem, teljesen kikészített...

    Viszont ami érdekes, hogy anno a samsungVR-t is próbáltam valami űrhajós demóval, attól semmi bajom nem volt...

    Viszont hogy ne csak offoljak, segítség kellene. Adott a Fanatec GT3 RS V2 kormányom. Az vele a gondolom, hogy először is laza a szíj benne (szerintem). Továbbá van e valakinek javaslata arra, hogy a nyikorgását milyen kenőanyaggal lehetne orvosolni? Vannak ugye az áttételezésében különböző kerekek és ezek a tengelyüknél elég nyikorgósak lettek az évek és a munka alatt. WD-40-et sál úgy nem mertem rá fújni.

    A lazasága a szíjaknak pedig a műanyag ház használat közbeni minimális deformációjának (is) köszönhető.

    Ha valaki találkozott már hasonló gondokkal és talált rá megoldást, megoszthatná.

    Köszönöm :R

    [ Szerkesztve ]

    I am iRacer

Új hozzászólás Aktív témák