Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • steveetm

    őstag

    válasz orbitalion #279 üzenetére

    Nem hiszem, hogy kényelmetlenül kellene érezned magad. Mikor írtam korábban, szerintem ott is megemlítettem, hogy necces ez az off megítélés, főleg egy ilyen témában. Gondolom azért tette azbest off-ba az övét, mert úgy gondolta, hogy ez egy teljesen általános android probléma, tehát egy mobilra / tabletre illetve egy kártyapc-re, amin android fut, 100%-ig megegyező módon kell feltelepíteni.

    Ugyanakkor egy olyan kérdés pl. hogy hogyan telepítsünk linuxot egy kártyapc-re, nem feltétlenül akkora off, mert x86-tól eltérően itt vannak lényegi különbségek, és az emberek zöme a linuxos topicokban x86 származékra telepít. Persze telepítés után a dolgok 99,9%-a megint ugyanaz lesz PC-n és kártyaPC-n, szóval megint elmosódik az off határ, de ezek pl tipikusan azok az "offolások" amik nekem se feltétlen kerülnek "off" kategóriába vannak. Valakinek meg igen:)

    Mondok egy hülye példát még. Ha képes lenne windows-t futtatni az bPi, akkor utána már nem itt keresnél megoldásokat mondjuk olyan problémára, hogy hogy kell felbontást váltani, mert úgy kell, ahogy windowson, van neki topic.

    De, hogy valami lényegit is mondjak, azbest megoldása annyi, hogy akár google play-ból feltelepíted a playert, sd kártyát berakod egy kártyaolvasóba a gépeden, simán bemásolod rá a libffmpeg.so-t a gyökerébe, és ennyi.

    Mégegyszer, nem akarok azbest szájába adni semmit, de ami miatt ezt ő offba tehette az az, hogy ebben nincs semmi kártyapc specifikus dolog.

    Ne érezd rosszul magad, mert tényleg nincs itt szerintem semmi probléma.

    Üdv.: steveetm

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák