Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moli.hu

    őstag

    válasz orbitalion #275 üzenetére

    azert nem en szoltam rad.

    OFF: egyebkent a fentiektol teljesen fuggetlenul alapvetoen en ugy gondolom, hogy egy forum nem arra valo, hogy az ember megismerkedjen valamivel, beletanuljon valamibe. Arra ott a google es a wikipedia. A forum arra valo, hogy ha az ember elakadt, akkor 2-3 napnyi (nem viccelek.) google es wikipedia utan a szakertoktol segitseget kerhessen. Raadasul a forum lassabb is, mert meg kell varni, mig valaszolnak, es megbizhatatlanabb, gatyrabb is, hisz eleg valoszinutlen, hogy pont ezen a magyar nyelvu forumon volna minosegi szakember, mig a googlevel valoszinuleg azokat es az o valaszaikat talalod meg, joval megbizhatobb tartalmat talalsz. A forum meg arra is jo, ha kifejtendo, szubjektiv valaszt akarsz. De ez en vagyok, mas meg biztos szeret csevegni.

    [ Szerkesztve ]

  • Den

    veterán

    válasz orbitalion #275 üzenetére

    Én nem akarok beleszólni, hogy a topicgazda és a topic törzstagjai mit tartsanak offnak és mit nem, de szerintem a hsz-eid többsége ide (is) való. Lehet hogy a nagyon profiknak akik kézségszinten vágják a linuxot, androidot, stb... nem kértyapc-hez valónak tűnnek az ilyen kérdések, de pl hozzád hasonlóan én is a kártyapc kapcsán találkozom a linuxal, és végülis a számítógép a hardver és szoftver együttese, ezeknek a kis gépeknek szerves része a linux és android, ezek nélkül levélnehezéknek jók csak, úgyhogy én nem látok nagy problémát a kérdéseiddel, nekem is segítenek, ráadásul a topic nem pörög annyira, hogy ha valakit mégsem érdekel itt linuxos kérdés akkor ne tudná átpörgetni. Amióta a topicot figyelem, napi 1-10 hsz születik.
    De ez csak az én véleményem.

    www.simson4t.hu

Új hozzászólás Aktív témák