Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BusinessGuy

    őstag

    válasz Scholes9 #10154 üzenetére

    Magambol is indultam ki mert ugyan erre a vonatra ültem pár éve mint te, és csak a kormányra elvertem közell 300k-t. Aztán kb 2 hónappal késöbb jókora bukóval mivel a szim cuccok annyira nem kelendőek eladtam....Van egy határ ami fölött maximum akkor látnám értelmét ha valaki full komolyan gondolja a dolgot, de a t300 még erre is alkalmas, igaz az ezen a szinten már a legalja kategória. Viszont hobbi szinten meg kb a legteteje (ha a kb semmi komolyabbat nem nyujtó agyontúlárazott szarokat nem tesszük elé) és nincs az az érzés mellette hogy kiadtál 300k-t valamire ami porosodik. Akciót célszerű várni a T300rs GT (jobb pedálok mint a sima rs-ben, bár ha nem akarsz kuplungolni - ami a Gran Turismoban konkrétan amúgy is fos akkor kb felesleg) vagy sima t300rs (két pedálos) esetleg t300 ferrari alcantara (3 pedál, nagyobb kormánykerék, alcantara) verziókra. Én kb 120k-ért vettem újonnan a T300 Alcantarát alzából (felbontott új), ha ott esetleg látsz jóáras felbontottat fullgarival arra érdemes rámenni. De volt már 100-110 körül a sima rs és rs gt is.
    Ha pedig bejön akkor célszerű mellé a th8a manuális botváltó, plusz pár mod hozzá ez olyan 70k mindenestül - szerintem megéri főleg modolva, alapbol kicsit "mű" hatása van a váltásnak.

    Ha pedig a hely problémás, akkor Wheelstand Pro állványok. Ott nincs ülés azt te rakod elé amid van ez lehet akár a kanapé is, viszont stabil jó minőségű és összecsukva kis helyet foglal.

Új hozzászólás Aktív témák