Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • indianka

    tag

    sziasztok,

    tanácsot szeretnék kérni. A helyzet az hogy nagy filmbuzi vagyok, és mostanában rákattantam a hd filmekre, eszem megáll menniyre szép látvány a dvdv után...na mindegy
    a lényeg hogy a 720p-s filmeket még csak csak elviszi a mostani konfigom, viszont a hang már sokszor akadozik satöbbi, plussz a jövőben az 1080p-s filmeket is szeretném megcsodálni, és tervbe van véve egy full HD lcd vétele is....
    a lényeg hogy le akarom cserélni a mostani konfigomat, csak mivel annyira nem értek hozzá tanácsot kérnék...
    a kiszemeltem egy core 2 duo e6700 lenne, ez mennyire jó proci? az én céljaimhoz jó lenne?vagy még ennél is erősebbet vegyek? a keret olyan 40k körül lenne rá...
    ja, és bocs nem vagyok nagy technikai ember, 1066 fsb vagy 1333? ez mit jelent, és melyik a jobb?? az e6700 és a e6750 között mi a különbség? ezek mennyire jók, úgyértem nekem furcsa volt, hogy majd nem ugyanannyiba kerülenk mint a csak 2 ghz-es c2duók... :S bocs ha láma vagyok, de nem értem...
    lenne még bele előreláthatólag 2 gb ddr2 ram, 400gb sata2 hdd, alaplap nem tudom milyen kellene, procit szintén nem, és hát a videokártyával is nagyon bajban vagyok....
    légyszi tanácsoljatok valamit, hogy milyet vegyek. A lényeg hogy fussannak rajta a 1080p-s filmek, és ki tudjam majd tenni a leendő LG 37LF65 fullHD tv-mr a képét...játszani nem szoktam (max football manager, ahhoz meg nem kell erőgép), szóva az nem szempont, a fifa08-at meg még a mostani konfigom is viszi, szóval azzal nem lesz gondja majd az újnak sem valószínűleg...

    szóval, nem tudom hogy milyet kellene vennem, és mennyibe fájna, a keret olyan 120k körül lenne rá
    úgy tudom az ilyen hd filmezgetés eléggé processzor igényes, most veszek, és kb 5 évig nem akarok újítani...szóval most olyat vennék ami vinni fogja a fullHD-s dolgokat, sé megbirkózik majd a bluray lejátszómmmal is ;) :)

    előre is köszi a válaszokat

Új hozzászólás Aktív témák