Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz t72killer #30894 üzenetére

    Az EU malmai lassan őrülnek, július 1-től lesz valami azt olvastam. A NY Times látott egy tervezetet, aszerint USA, brazilok, oroszok rajta lesznek a listán, Kínából egyelőre még jöhetnek gépek. Biztos mérlegelik esetszám és reakció alapján, kínaiak legalább reagálnak komolyan, oroszok katonai parádét tartottak, brazil kormány homokba dugta a fejét, Trump kevesebbet akar tesztelni stb. hülyeségek. EU-n belül is azért megy a sakkozás, pl. spanyolok engedjék a brit turista hordákat? Gazdaságilag kéne, járványügyileg nem kéne. A német példa is: jó lenne újranyitni a húsüzemeket, de nem értik nem lehet régi módszerrel összezsúfolni a szálláson a vendégmunkásokat, mert kezdődhet újra a karantén.

    USA szerintem mindenféle tüntetés nélkül is bajban lenne, egyébként Hongkong is tüntet igaz ott maszk alap dolog és komolyabb védőfelszerelések is a könnygáz ellen. USA-ban akkora kapitalizmus, hogy a táppénz betegszabi kommunista dolog, ezért kénytelen a mekis dolgozó taknyosan is menni sütni a hamburgert, hogy orrot fújni nincs ideje. Irodai melóban pedig ott a tévesen hatékonynak gondolt open office őrület szarrá légkondizva.

    Tanulmány van arra is mivel világszerte EÜ frontvonalat a nők tartják, a védőfelszerelést meg egyenméret férfiakra gyártják, és kénytelenek barkácsolni a nővérek mert nem illeszkedik pontosan.

    Elég nagy mázli mégse terjed annyira könnyen és durván, mert ha csak az emberek felelősségére lenne bízva... a héten kellett buszoznom egyet, kb. húsz emberből egyedül rajtam volt maszk. Így védve se vagyok miattuk, és még bámulnak mintha marslakó lennék. Pedig ők jöttek előírt öltöny, nyakkendő rendezvényre farmerben, gyűrött kitűrt ingben. Bár az utca emberének felelősségéről minek beszélni, ha a síelésből visszatérő operáló dokit kivizsgálják a haverjai nem hibázott, az agyhártyagyulladással összevissza furikázott meghalt fiatal anya ügyében is gondolom kihozzák szomorú tragédia, felelős nincs? Sajnálom az igazi lelkiismeretes orvosokat, egy kalap alá kerülnek egész gyerekkoromban azt hallottam az öregektől "jaj csak kórházba ne kerüljek megint" a mindenféle élményeik miatt.

  • Ezekiell

    veterán

    válasz t72killer #30894 üzenetére

    Nem a tüntetések okozták a bedurranást, hanem a republikánusok, akik csakazértis nyitni akartak, és ellenezték a maszkhordást. Nyitottak, nem hordanak maszkot, tessék. Simán a politika miatt van, a tüntetések bőven utána jöttek.

    Nincs is megugrás a grafikonokon, szépen egyenletesen emelkedik június eleje óta az új esetek száma. Szóval el kellene engedni ez a tüntetéshibáztatást. Segítenek a tüntetések? Nem. Azok a fő okozói a szarnak? Nem.

    Tessék, ha nekem nem hiszel. Szóval ne terjesszünk fake newst.

    [ Szerkesztve ]

    Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

Új hozzászólás Aktív témák