Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    válasz LuckyL #120613 üzenetére

    A "pfizer mellékhatások" csoport egy grafénoxid, falukihalt baromságokat terjesztő oltatlan/kisebbrészt minden korábbi nyűgjét az oltásra fogó oltásmártír közösség.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • Z.É.T.

    őstag

    válasz LuckyL #120613 üzenetére

    Képzeld, én szeretem a dolgokat minden oldalról szemlélni, így azt a csoportot is követtem hónapokig, amígnem a sokadik hazugságnál beírtam egy nyilvánvaló cáfolatot egy nyilvánvaló marhaságra és kitiltottak.
    Én is ismerek oltási mellékhatástól szenvedőt, sosem tagadtam.
    Szerintem én voltam az első, aki beírta ide, hogy egy barátom családjában van/volt oltás után elhunyt is.
    Én nem vagyok szemellenzős.
    Abban a csoportban viszont csak a teljesen idiótának nem tűnik fel, hogy a hergelők nagyrésze teljes kamu. Annyira átlátszó, hogy aki nem veszi észre, annak nem szabadna "internetet adni a kezébe".

    Egyszerűen azt nem tudjátok elfogadni - erről még 2020-ban dumáltunk itt többször - hogy mindenkinek van egy buborékja és az nem feltétlenül korrelál az országos, vagy a globális arányokkal.
    Nekem is volt ilyen a saját buborékomban, ilyenkor próbálom megfejteni, hogy mi lehet a kulcsa. Véletlen? Genetikai faktor? Statisztikai elemzési hiba? Dezinformáció? Bármi más?

    Viszont azt is el kell mondanom, hogy összességében a kb ezer fős bubim (huszoniksz országban) és az ő legszűkebb köreikkel, családi-, barátikörükkel nagyságrendileg tízezer fő alapján a globális statisztikák nagyjából fedik egymást a "mi" tapasztalatainkkal.

    Nekem is kva sok hozzászólásom van itt, nyilván nem fogod, nem fogja senki visszaolvasni, aki nem volt itt folyamatában, pedig vélhetően tanulságosabb lenne, mint egy random fb csoport követése.

    Az oltáskárosult félkamu dezinformációs oldalak ezért, míg az ilyen SOS: Korona csoportot és Vakcinainfó - Az orvos válaszol csoport éppen az ellenkezőjéért. Utóbbiakban nyilván nem az emberek azon 60-90%-a kérdez, akinek kutya baja a covidtól.
    De azért érdemes lenne összevetni a Pfizer mellékhatásossal, hogy értsd, lásd, milyen, amikor valaki tényleg bajban van és milyen, amikor a cél a hergelés és megtévesztés. Na az is tanulságos lenne.

    (hozzáteszem, hogy ha valakinek baja lett az oltástól, annak is a Vakcinainfó csoportban érdemes kérdezni, mert ott orvosok válaszolnak, akik kompetensek és nem egymást hülyítő és ijesztgető web2 arctalanságába bújt szarháziak)

    És ezt most tök őszintén: nagyon örülök mindig, amikor valakinek nincs egyetlen covid által elhunyt, vagy hosszútávon megbetegedett ismerőse. Tényleg.

    Na, részemről elengedem, további jó hergelést, egymás hergelését, lelketek rajta ahogy érzitek...

  • -Skylake-

    addikt

    válasz LuckyL #120613 üzenetére

    "az jó dolog ha titeket elkerült, de van akit bizony nem"
    .
    Ha ezt az _egyetlen_ mondatot kepesek lennetek ertelmezni a virusra magara is, kategoriakkal minosegibb lenne ez a topik kategoriakkal minosegibb vitakkal, nem pedig az a konkret ferto/szellemi kutmergezes, mint ami...

    "Homie, I get up I run my shit, Really, I don't give a fuck "

Új hozzászólás Aktív témák