Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Csatravi #90293 üzenetére

    Egy nagy plusz pont volt tavaly (valószínűleg inkább az önkormányzatnak) hogy konkrétan egész nap ott cirkált két közteres a játszóterek közt a lakótelepen, és addig ****gatták a maszk nélküli szülőket, amíg vagy el nem húztak, vagy fel nem vették rendesen.

    Mondjuk most ezzel nem sokat érnek már, szerintem zárni kéne azokat is sokminden mással együtt. Konkrétan a hétvégén is egy full göthös 4-5 év körüli kiscsaj (szerintem covidnál durvább cuccal a köhögése alapján, és most csak a helyzet miatt nem rakok ide gonosz szmájlit) rohangászott a többiek között, hatból két szülőn (ha tippelni kéne hogy melyik gyereké....) nem volt maszk (a játszótér nem közterület?).

    Mondom ezt hogy zárni kéne, úgy hogy van egy háromévesem itt a panelban, és a játszin kívül max. a céltalan séta marad kültéri programnak, az se minden nap mert én melózok, feleségem meg két gyerekkel (amiből a másik pár hónapos), még nehezen tudja összeszedni magát.

    De tuti hogy most egy ideig az elmúlt hétvégi volt az utolsó játszi, nem lehet bízni a kisgyerekes szülőkben se.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák