Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz t72killer #78783 üzenetére

    Szerintem rohadt nehéz elkapni, így aki az első hullámban megfertőződött, és már képes lenne újra elkapni, az simán ellavírozhatott azóta anélkül, hogy találkozott volna a vírussal.
    Szerintem én, és még pár milliárdan el tudtunk lavírozni eddig. Nekünk ugye holnap lesz 11 hónapja, de van ahol már megvan az 1 év. [Első igazolt eset]

    Más:
    Hogy állapítják meg egyébként, amikor vesznek [pl. Izrael] egy teszem azt 100.000 fős csoportot akik már 10 napja megkapták a 2. adag oltást, és 100.000 fős kontrol csoportot, akik nem kaptak csak rózsavizet, hogy az oltottakból 46-an kapták el, a nem oltottakból meg 4245-en :F

    Csak épp az előző miatt jutott eszembe. Szerintem paraszti ésszel csak úgy lehetne pontosan lemérni, ha valós körülmények között kitennénk őket a valós vírusnak,
    és nem úgy, hogy menj, élj, aztán majd gyere vissza, és megnézzük. Már eleve 2-esével mindig mindent egyszerre kellene csinálnia egy oltottnak és egy nem oltottnak.

    Egyenlőre sokkal nagyobb esély van rá véletlenül, szerencsétlenül besz..ni. Többet számít, hogy ki milyen kilincset fogdosott, mint, hogy be van-e oltva vagy sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák