Új hozzászólás Aktív témák

  • erikke17

    őstag

    Sziasztok :)
    Múlt héten hétfőn írtam, hogy szarul voltam ugye egy kis fej fájás meg láz 2 napig. Pozitív volt az antigén tesztem (kitudja hiteles e) egy hete. Csütörtök jár le a karanténom, pár ismerőssel úgy volt 31 otthon töltjük szilvesztert. Viszont megrögzötten tartanak tőlem :((( Azt akarják menjek el 31-en újabb antigén tesztre mert félnek.
    A helyzet nem normális számomra, ettől féltem így fognak emberek viselkedni felém így beléjük van nyomva félelem. Pont egy olyan embertől tartani aki minimális tünetet mutatott csak 2 napig attól tartani. Ennyi erővel boltba se menjen le.
    Oké el megyek viszont attól félek újból 10 napot kapok nehogy pozitív tesztet produkáljak újból. Hátha még bennem van?
    Nem lenne előnyös meló végett, viszont mekkora esély lehet arra hogy pozitív legyen? Elvégre már nem vagyok fertőző képes, 2 nap alatt teljesen el tűntek tünetek.

    ||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

Új hozzászólás Aktív témák