Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz pjen #37631 üzenetére

    A hülyeség többnyire öngerjesztő folyamat. Ezért kéne (jó) példát mutatnia a többségnek. (jogos amúgy hogy inkább szüntessék meg hogy jogszabályi kötelezettség a helyes védekezés, vagy akkor büntessék kegyetlenül aki nem tartja be, mert ez is csak a lázadókat erősíti hogy nyugodtan lehet tojni rá).

    Engem nem érdekel ha hülyének néznek hogy valahol egyedül vagyok maszkban. Persze úgy könnyű hogy én tudom hogy nem vagyok hülye, ők meg azt hiszik hogy ők nem hülyék, és szinte minden szcenárió az ő hitüket erősíti (ha nem lesznek betegek az is, ha én beteg leszek annak ellenére hogy maszkban voltam, na az végképp, ha betegek lesznek, és enyhén megússzák, az meg non plus ultra - lényegében alig van esély (és nyilván senki nem is kívánja) hogy ezek a lázadók testközelből megtapasztalják, miért gondolják rosszul hogy fölösleges védekezni).

    Közben meg csak a normálisan gondolkodó/viselkedők mentik meg az ő s*ggüket is azzal, hogy azért talán még mi vagyunk a többség, és betartjuk amit kell.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák