Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz radi8tor #30785 üzenetére

    Mo.-gon mindenki néz TV-t:F? Én hazalátogatások alkalmával szoktam belenézni, a kormányzati adókon kb fél óra alatt megvolt 3évnyi adag sorosmigráns, az ellenzékin pedig az ellopjákazországot. Ez nem tömény félelemkeltés?

    Amit te pánikkeltésnek hívsz, az kísérlet volt arra, hogy az agyatlan népet, aki mosatlan kézzel, összevissza tüsszögve-köhögve fogdossa végig az árut, egy kicsit megpróbálják keretek közé terelni. Az elmúlt évek kristálytiszta tanulsága, hogy a nép jelentős része birka és vagy pásztorkutyákkal vagy ostorral lehet terelni a kívánt irányba. Ha egy db szuperterjesztőt megfogsz ezzel, akkor lehet egy egész országrészt kíméltél meg a járványtól.

    Ami konkrét élményben nem volt részem, az pl az, hogy nem jártam a járvány idején magyar élelmiszer/egyéb nagyáruházban. De képzeld itt se jártam Március eleje óta átszoktunk az utcánkban lévő kisboltba, amit <100ember látogat naponta és a kicsi terület miatt kb 10p alatt megvan a bevásárlás. Annyi maszkhordást én is kibírok...

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák