Új hozzászólás Aktív témák

  • Ázsiába Szakadtam - Az olasz meló - Covid-19 update (mai felvétel, de az adatok azóta változtak) Érdemes megnézni.

    ###########################################

    Más: ma mérgemben elkezdtem bespájzolni.

    1: A rossmanban akartam venni egy ilyen kicsi szar kézfertőtlenítőt. Egyet érted? Nincs.
    2: Akartam venni egy darab 3 db szájmaszkot. Nincs b@zd#&g.
    3: És ez csapta ki a végén a biztosítékot. A tecsoban akartam venni egy májkrém konzervet. estére. Enni, vacsorára. Egyet. Nincs! Elvitték mind, csak a drágák maradtak. Sima fél kg-os/15/20 dekás töltött meg más kiszerelések persze voltak, de én most a konzervet kívántam meg.

    De addig kutattam a polcok tetején, amit ugye nem szabad, csak ha szólunk tecsós dolgozónak, míg elő nem halásztam 6 karton konzervet. Hogy rohadjatok meg. Ha ti így, akkor én is. És itt már nem volt a kis bogaraknak megállás a fejemben.

    Ketten vagyunk a párommal, kb. 60 napra kezdésnek, ha gond lesz ennyi indulásnak jó lesz, ezen még lehet finomitani, venni hozzá dolgokat. Mert ahogy érzem, és ne legyen igazam, ez még csak az eleje a vásárlásomnak is, és a káosznak is, ami itt lesz.

    Ez tuti elég gagyi / nem teljes lista, de most így hirtelen ezeket vettem:

    144 db konzerv
    3 liter olaj
    2 liter hypo
    1 domestos
    5 kg rizs
    2 kg cukor
    50 kg liszt (tudok kenyeret sütni)
    50 zacsi por élesztő
    2 szappan
    10 csomag popsitörlő
    80*10 db zsbkendő (800)
    20*10 wc papír (200 tekercs)

    Aki jobban ért ehhez, 1-2 dolgot még mondhatna, mit vegyek még? Most komolyan. Ha már bevásárolok. Ha nem lesz semmi, ezeket akkor is felélem, tehát nem megy pocsékba.

    [link] [link] [link]

    https://gamergep.hu/

Új hozzászólás Aktív témák