Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    Én megint fulladni/köhögni kezdtem...meg jött fel a (sárgás majd zöldes) váladék is amit csak kifújni tudtam - mostanra ez már alig van)
    Táppénzen vagyok és tüdőgondozóba vitt az utam, főorvos soron kívül foglalkozott velem (ami jól esett és példás!) (korelozmenyt figyelembe véve) és asztma gyanús eset (asthma bronchiale) melynek tüneteit elsősorban infectio váltja ki.
    ICS+LABA rendszeres inhalációs kezelés javasolt, ill. most az antibiotikum mellé systemas steroidot szedek. Medrol 32mg-ról csökkenő dózisban.(ebből korabban bevettem már 100 szemet, de kisebb kiszerelés volt!)

    Tavaly ügye volt 3x egymás után tüdő gyulladásom (2020-ban 1x év vége felé) aztán idén év elején be adattam a 2 oltást (Prevenar és Pneumovax) aztán most megint itt vagyok így...

    Szóval megint meg van a napi gyógyszer adag...

    2 gyógyszert emelt támogatással felírhat a H.O

    Ja és 1 hetet dolgoztam így, 5 napig H.O által írt antibiotikum volt szedve (előtte Neo Citrant szedtem), de nem hozott helyre és ezért mentem le hozzá Szerdán (Kedden még dolgoztam) és Szerdától táppénzre vett. Múlt héten 2 nap szabim is ment a levesbe, mert a hosszú hétvége miatt (6 nap volt össz. a 2 nap szabit is bele értve) azt hittem kikúrálom magam antibiotikummal :D /aztán tévedtem/

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák