Új hozzászólás Aktív témák

  • Corleone33

    aktív tag

    Tegnapi bejelentés margóján: jött belsős email (kereskedelemben dolgozom, hogy pontosan hol az lényegtelen)

    "Kedves Munkatársak!
    A ma kiadott kormányrendelet tartalmazza, hogy 03.28-tól 9.00 és 12.00h között csak 65+ életkorú személyek vásárolhatnak.Kérlek Titeket, hogy ezt vegyétek figyelembe, ha szeretnétek vásárolni, mert ebben az időszakban ez NEM MEGENGEDETT, és ez vonatkozik a munkaközi szünetben is, kérlek figyeljetek erre!!!
    Köszönöm"

    Szóval ha bárkinek bármi kételye volt a megfogalmazást illetően, akkor már ne legyen.

    Mondjuk az még mindig nem világos számomra hogy ha az idősek (feltételezem legalábbis) amúgy is vásárolhatnak, hogy ez érdemben mit fog változatni. Mert értem én, vagy legalábbis azt hiszem hogy értem a célját ennek, hogy a nyugdíjasok nyugodtan tudjanak vásárolni.

    De az viszont megfogalmazódott a fejemben, hogy ezzel nem megint csak rontunk a helyzeten, hogy akkor fiatalok helyett az idősebb (és egészségileg még inkább törékenyebb) korosztályt szorítjuk be egyszerre egy idősávba? :F

    [ Szerkesztve ]

    Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

Új hozzászólás Aktív témák