Új hozzászólás Aktív témák

  • moongoose

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz LuckyL #103334 üzenetére

    Hasonlóan vélekedek én is az általad leírtakkal.
    Egy kis infó morzsa a felelősségvállalásról.
    [link]
    [link]
    Ezeket csak úgy leírom, nem közvetlen LuckyL-nek szól.
    Átestem a covidon, viszonylag könnyen.
    Vállaltam a lehetőségét, hogy esetleg feldobom a pacskert.
    Örültem neki, amikor a gyorsteszt pozitívnak bizonyult, mert legalább már nem kellett azon agyalni, mikor kapom el.
    Hisz ez csak idő kérdése volt.
    Azonban az oltást nem kérem, ha eszt megúsztam, talán a következővel is így járok.
    Ám undorítónak tartom amit ebben a politikai oltás kampányban próbálnak megvalósítani.
    Beszélhetünk az oltásról, abban az esetben ha olyan feltételeket tesznek az ember orra elé, ami ínyére is való.
    Nem vagyok oltás ellenes, de minek oltassam magam, ha átestem rajta.
    Sajnos a nézetemmel a család nagy része is egyet ért.
    Életem párja felvette az oltást, mert féltette az állását.(öregotthonban dolgozik és kommunista elvekkel igyekezett a vezető, hatást gyakorolni rájuk)
    Szüleim is felvették annak ellenére, hogy átestek rajta.
    A gyerekeim nem kérik.
    Sok mindent megértek, csak jó lenne, ha az emberek is használnák a józan paraszti eszük.
    Nekem ezt tanították.
    "Mielőtt cselekszel, gondold át"
    A jelenlegi civilizációban, rohadtul el vagyunk kényelmesedve.
    Ahogy írták már előttem is, elhízottak, mozgás szegények, stresszes életvitelt élők az emberek nagy része.
    És ez mind segíti a vírust.
    Gondolati szinten kellene ezen változtatni, ám nyilván ez nem járható út, az ego nem engedi ezt.
    A vakcina ezért megoldás sok mindenkinek, mert bent lehet maradni a mókuskerékben, tolni tovább a szekeret.

    Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

Új hozzászólás Aktív témák