Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoosty

    őstag

    válasz buherton #57 üzenetére

    A labda pattogtatás annak egyszerű, aki sokat foglalkozott labdával.
    Én még abban a korban voltam fiatal/gyerek, mikor még a c64 is újnak számított.
    A labda pattogtatás ott sem ment mindenkinek, sőt nagyon sok gyereknek nem ment.
    Hiába mozogtam, gyakorlatilag kint éltem fára mászta, futottam, bicikliztem olyan dolgokat csináltam a mászókán, amit senki se tudott utánam csinálni. Viszont sose szerettem igazán a labda sportokat, nagyon ritkán beálltam focizni, de nem szerettem. Kosárlabda jobban érdekelt volna, de mindenki a fociba volt belebuzulva, így egyedül kellett volna játszanom, így azt se csináltam. Az eredménye az volt, hogy nem tudtam labdát pattogtatni. Még általános iskola végén is nehezen ment a pattogtatás.
    Aztán átkerültem középsuliba, ahol találkoztam olyanokkal, akik szerettek kosarazni. A tesiórán is volt, hogy kosaraztunk. Az eredménye az volt, hogy 3.- 4.-ben bent voltam a suli kosárcsapatában.
    Mondjuk hozzá tartozik, hogy a tanárunk tanította is, hogy hogyan kell pattogtatni, hogy ne csak pofozd ütemesen a labdát, hanem urald/irányítsd, gyakorlatilag lökd a talajhoz és ne üsd. Szóval igen, egyszerűnek tűnő dologról van szó, de nem az.

Új hozzászólás Aktív témák