Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Datsyuk

    aktív tag

    válasz ZavaBalazs #136968 üzenetére

    :) Én úgy tudom, hogy igen, voltak kétségek Werner irányába ezért a tétovázás a Bayern részéről "akkor hozzuk inkább ingyen" legalább nem bunkunk rajta semmit. Ezek után Werner bepöccent és hosszabítot még 2019 augusztusában. Persze Brazzo 2020. januárjában már azt mondja, hogy nem passzol mert már rég összerúgták a port. Szerintem ez logikusabban hangzik.
    A Chelsea meg több fizut ajánlott mint a Pool és több költőpénze is volt, ez ilyen egyszerű (Egy szóval se írtam, hogy mindig is a Chelseabe akart menni, ahogy Havertz se....de a Covid19 ezt dobta).

    Alaba: a játékos ügynököt a játékos választja. Talán nem véletlenül van ott Zahavi. Úgy tudom Bayernnél is megkérték a játékosokat, hogy kevesebb fizut kérjenek karácsonyig mert nincs pénz. De úgy tűnik 60 Mio.€ és egy szép fizetési csek meg volt Sanéra.
    Valami hasonló megjegyzése Müllernek is volt ezzel kapcsolatban....."fizetést csökkenteni de új játékosokon gondolkozni eléggé paradox"
    Most Alaba meg bemond egy szép összeget..tekintsenek rá is úgy mint új szerzemény (Sané), lásd "átigazolási pénz" a fizetésen kívül. Logikus nem?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák