Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • finest

    őstag

    válasz Sipi #104 üzenetére

    Biztos én is bunkó, külvárosi tapló vagyok, de nem értem, h mia bajod 7Heads-zel.
    Ez kb. annyira értelmes topik, mint a számtekboltosok emoárja, kb. annyira létjogosult is.
    Nem tudom, h miért akad ki mindenki a büdös zokni afféron? Büdös zokni minden háztartásban akad.
    Nem kell itt osztani az észt, h ki milyen szar alak, mert elmond valamit a feleségéről. Nem emlékszem, h intim dolgot írt volna le 7Heads. Azt szemét dolog lenne nyilvánosságra hozni, de ilyenről itt nem volt szó.
    Szerintem próbáljuk meg a közös, emberi életszituációkban rejlő humort felfedezni!

    Sipi, valahol láttam egy száz évvel ezelőtti újságot, amiben azt taglalták, h miért nem szabad a férjnek bottal verni az asszonyt és miért lenne ildomosabb nádpálcát alkalmazni. Ennyit változott azóta a világ. Ma a feleség már Társ. Ezt csak érdekességképp írom, vajon akkor miért szeretted volna megpofozni 7Headset?





    “Don’t shoot, I’m Globish.”

  • finest

    őstag

    válasz Sipi #109 üzenetére

    Áh, én az ilyen prinyó gondolatokat átugrom. Ilyen szempontból igazad van.
    :R
    Továbbra is azt mondom, h csak a közös élethelyzetekből adódó problémákra, humorra érdemes odafigyelnmi a topikban.

    Nekem a sztereotípiák, kliséken kívül sokkla taszítóbb volt az általad emlegetett agresszió, a pofoszkodás, mint érv. Ennyit arról, h ki milyen mennyiségű papírlapról nézelődik...
    :R

    “Don’t shoot, I’m Globish.”

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz Sipi #104 üzenetére

    mit szólnál, ha a feleséged idelátogatna, s felhánytorgatná neked, hogy nem elég, hogy kicsi a farkad, de még használni sem tudod? Ezt annak idéjén is tudta, akkor miért választott! A feleségem igy is azt meséli , hogy a munkahelyén a nők azt beszélik meg hogy kinek mekkorra és milyen volt vele meg milyen részeg disznó az ura. (sok 18-25 év körüli nővel dolgozik)
    A bicskanyitogató, többnyire pedig primitív hozzászólást nyugodtan lehet törölni, nem? Mint más topikban is. Én elítélem a a csúny kocsmai beszédet és megkérnék minden egyes forumozot hogy virág nyelven fejezze ki magát, mert ellenkező esetben kérni fogjuk hozzászólása törlését!
    Mert szerinted az tutifrankó hogy a diszkóban 12-14 éves lányok fiuk isznak, lsd-znek, sexelnek, mert épp a szülöknek dolgozniuk kell! Nem azt mondtam hogy holnap összedől a világ, csak a saját magunk által ásott gödörben egyre mélyebre sülyedünk.
    Én mé ipari robot -tal soha se sexeltem, de nem is áll szándékomban (hacsak nem szül nekem még egy gyereket).
    Ha csak a sex miatt lennék együtt a feleségemmel akkor már rég nem volnánk házasok. De hosszú távon nem tart össze senkit se csak a sex.
    De mondjuk mondok egy ellen példát: Alergiás vagyok a kutyákra és nagyon félek is tölük mert kis koromban megharapott egy! Akkor itt ha megkérem a moderátorokat arra hogy a kutyás topikot zárják be. És tegyük fel hogy lenne még 10-20 PH-s akinek nem tetszene a kutyás topik vagy akármelyik másik!
    Azt birom a legjobban hogy ITT JELEN LÉVŐK közül ezek szerint soha senki nem beszéli ki a másikat. És az elég Naiv dolog szerintem hogy valakivel együtt élsz, és ismeritek egymás hibáit, és abban hinni hogy azokat Te soha senkivel se beszéled meg.
    Sőt általában egy ember hibáit nem csak a társa látja, érzi hanem azon kivűl még rengeteg ember!
    Én nem érzem hogy valami gerinctelen undoritó prolikocsma töltelék lennék azért mert a feleségemnek van néhány hibája és azt le mertem irni!
    De legalább jó helyen vagyok, mert itt csupa szent életű ember-úr akik betartják a tíz parancsolatot, akik majd megtéritenek engem... Felőlem nyugodtan törölhetitek a topikot de akkor nem fog változni semmi se, max a gépelés helyett iszok egy üveg sört

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • Baboon

    senior tag

    válasz Sipi #109 üzenetére

    ''legtaplóbb módon ő esett neki egy Nőnek''
    Mivel ő is tapló módon esett neki egy Férfinek én is tapló módon esek neki...
    Egyébként azért nem találja itt senki a humornak még a csíráját sem mert többek közt Lady miatt akinek neki estem ez a topic anyázássá vált és szépen 2 táborra oszlunk...
    Sztem a topic zárandó... pedig jó ötletnek indult...

    ''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz Sipi #109 üzenetére

    Tényleg az asszony szó: Én még az életemben soha semmi rosszra nem gondoltam mikor ezt a szót kimondtam!
    Magunk közt nem is szoktam igy hivni 1. mert nem szereti 2. mert a kereszt nevén szoktam meg vagy mamának hivom
    Ha egy 3-dik személlyel beszélek akkor szoktam asszonynak vagy a keresztnevén hivni. Mézesköcsögnek mégse hivhatom (mint az egyik PH-s kolléga irta) , mert mit gondol az illető hogy mit szoktunk mi csinálni! Ettől függetlenül hivhatnám még millió egy modón, de nekem annak idején az esküvön a papp hozta szóba asszony szót! És akkor valahogy nagyon megragadt benem. De én nem érzek semmi kivetni valót ebben a szóban ugy mint a ''részeg disznó'' vagy ''szemétláda'' szavakban! Ilyenkor mindenki tisztában van vele hogy hogy nézhet ki az illető vagy milyen a viselkedése. De az asszony szóra miről asszimiláljak (ha jól emlékszem a pontos kifejezésre)? Semmi véres vagy csúnya dolog nem jut szerintem senki eszébe sem!
    A topiknak eddig SEMMI köze nincs humoros élethelyzetek megvitatásához Mert te a büdös zoknira tudsz vérbefordult szemekkel nézni. Mert én csak jót nevetem a kollégán...

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • deniro2

    senior tag

    válasz Sipi #139 üzenetére

    Van alapja annak, amit leírtál, de szerintem ez a topik messze nem férfi soviniszta vs. feminista céllal indult. Ha tetszik, ha nem nők és férfiak különböznek egymástól mind gondolkodásban, mind érzelmi és fizikális téren. Ezeket a különbségeket teljesen elmosni nem lehet és nem is kell, nem a felsőbbrendüségről, hanem a különbözőségről szól ez a dolog. Ebből adódóan nyílván a két nem között teljesen természetes a surlódás, félreértés, értetlenség.
    Itt mindenki elmondhatja, hogy mennyire nem érti a nőket. Mi ezzel a probléma?
    Engem nem zavarna, ha megnyílna egy hasonló topik, ahol a férfiak idiótaságait tárgyalnák ki hölgyek és nem mennék oda höbörögni, hogy ez húde megalázó számomra, mert tisztában vagyok a saját és férfitársaim gyenge pontjaival.

  • Andie

    őstag

    válasz Sipi #139 üzenetére

    ''...ez a szerep, amibe te és még jó páran bele akarjátok kényszeríteni a nőket...''

    Nem olvastad ezt a részt a hsz-emben:

    Hangsúlyozom, nem akarom beskatulyázni őket : aki dolgozni akar, menjen dolgozni, aki 40 évesen akar gyereket szülni, hát tegye, akinek a karrier a fontos, hát épitse, én tisztelem őket is.

    Akarja a tököm belekényszeriteni őket. Éntőlem nyugdijba mehetnek gyerek nélkül, végigdolgozott 40 évvel, aztán majd szépen kihalunk. Igy a nők férfiak lesznek (már látom, ahogyan az autóból is középső ujjal mutogatnak és padlógázzal közlekednek, meg a foci előtt ülve söröznek, káromkodva - merhogy nehogymá ők ne!), a férfiak meg nők lesznek, kis csini ruciban főzőcskézve, csacsogva a barátocskákkal a Született Férjeket nézve. Sőt, kifejlesztik a beültethető méhet, merhogy ha a nők nem hajlandóak gyereket szülni, akkor kénytelenek lesznek a férfiak. Nehogymá rákényszeritsük szegényeket, hogy munka helyett gyerekkel törődjenek.
    Oké, sarkitottam, kövezzetek.
    Én azonban elvárom a bnőmtől, hogy majd annakidején otthon legyen a gyerkőccel (nembammeg, majd én szülök mi?), adja meg neki mindazt amit igényel, én majd biztositom erre az anyagiakat, plusz ha lehet, napi 10 óra meló után meleg vacsival várjon. Igen, ilyen himsovi geci vagyok. :(((

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz Sipi #139 üzenetére

    Igazad van, ezt igy van ahogy mondtad!
    Csak közben egy dolgot felejtettél el: hogy én egy nő helyett nem tudok szülni gyereket!
    40-50 éves koromig meg nem nagyon szeretnék várni!
    Nem beszélve arról hogy mondjuk jó lett volna majd az unokámimat is megismerni. 60-70 évesen vagy látom őket vagy már meg sem érem azt a kort.
    Nem akarom a nőket bezárni a házba, skatulyába. Felőlem dolgozhat csak legalább legyen már ideje arra hogy 30 éves koráig szüljön gyereket, ne 40 évesen kelljen orvoshoz járni hogy sikerüljön.
    Nekem nagyon sokáig a feleségem többet keresett mint én.
    Én nem éreztem hogy ''ugatam'' volna bárkivel is, ha mégis nyugodtan moderáltasd a hozzászólást. Ha pedig nem rólam van szó, akkor: másért pedig nem tudok felelőséget válalni

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • Kicker

    senior tag

    válasz Sipi #155 üzenetére

    ezzel nem alacsonyítok le senkit, hogy megmondom, kinek mi a szerepe egy párkapcsolatba,ő ugyanolyan fontos mint én, de nem ugyanazt nyújtjuk egymásnak, különben mi szükségünk lenne egymásra? kapisch?

    miért ez tetszik nekem? mert én tisztelem a nőket, de attól még ez a felfogásom, értékrendem, ami bizonyítottan müködőképes. Sok ismerősöm meg szerencsétlenkedik, nem enged a maga kis igazából és keseregnek hogy jajj nincs senkim, hát baszod, így nem is lesz!

    Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

  • Kicker

    senior tag

    válasz Sipi #173 üzenetére

    oksoka törp, ki mondta, hogy a nők butábbak? többször is hangsúlyoztam, hogy tisztelet a kivételnek és hogy nem kell mindenkinek ezt követni, amit én, de én így látom. ne keverj bele tildy eszmefutatásába.

    Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

  • Baboon

    senior tag

    válasz Sipi #170 üzenetére

    Emberek, most már tényleg nem értem mire ez a nagy vita. Úgysem tudjuk egymást meggyőzni + félre is értjük egymást. Ez lassan kedz olyanná válni mint a Fidesz vs. MSZP, szidjuk egymást vértől fröcsögő szájjal tök mind1 mit mond és nem jutunk 1ről a 2re. Ez a topic nem azért nyílt hogy lenézzük a nőket, még akkor sem ha a kezdő hsz-ek nem voltak túl kedvesek, de lássuk be az embereknek vannak érzéseik és érzelemtől vezérelve írnak ide, ettől még nem arról van szó hogy a nő egy gép amihez egyre kevesebb funkióval rendelkező távirányító dukál mostanság és emiatt kivagyunk akadva... Hanem arról hogy vannak problémák az életben mint pl egy 2. gyerek amit már megbeszélt a nejével pl 7fejű de ők sem jutottak 1ről a 2re és ezt nem bírta magában tartani és elakarta mondani vkinek. Ha neki így könnyebb feldolgoznia akkor miért ne tegye. Ha így megmarad a családi béka hogy itt kiengedi a gőzt miért ne tegye. Ehelyett alázzuk a másikat hogy ő a hülye nem én...

    ''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

  • Kicker

    senior tag

    válasz Sipi #179 üzenetére

    ne haragudj valamit félreértettél, illetve én fogalmaztam rosszul, avagy a kettő együtt....

    a lényeg azonban ipgirl hszében van, ilyesmire gondolok a gyakorlatban, persze ez a férfi szájából máshogy hangzik...

    okoska a hupikék törpikékből törpe volt, és a neve ellenére sok hülyeséget beszélt... na de hagyjuk ezt...

    Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz Sipi #155 üzenetére

    Attól hogy valamit kijelent valaki valahol valakiről, attól szerintem nincs lealacsonyitva.
    Mert akkor szerinted mindenki menjen arra amerre akar?
    Mert ha nincs kedve főzni a feleségemnek akkor ne főzön? És nehogy már én mondjam meg neki mikor főzőn.
    Vagy legközelebb meg én leszek a fáradt és azt mondom hogy nem vágom le a fűvet. Mert nehogy már az asszony mondja meg nekem mit csináljak.
    Vagy: Pl az asszony szerinted ki fog menni helyetem menni betozni. Nem ! De nem is várom el tőle, mert az az én dolgom, az ővé meg hogy ha megéheztem akkor tudjon ebédet adni! De most ettől el lehet persze térni, mert én se vagyok rabszolga hajcsár és tudom hogy ő most sokkat dolgozott, akkor esteleg én is megfőzhetek, vagy tisztába tehetem a gyereket!
    Én nem emlékszem rá, hogy valaki is azt állitotta volna topikban hogy a nők nem tudnak gondolkozni vagy ostobák! Sőt szerintem egy nő akkor okos, ha a hátérből ugy írányitja a családot, férjét hogy az azt hisszi hogy ő a ház ura!
    Én inkább azt érzem ti akarjátok ránk erőltetni a ti életfelfogásotokat!
    Mert ha elolvasná mindenki a topik első 10-20 hozzászólását, akkor rájönne hogy egy szó sem eset a skatujáról, vagy sovinizmusról. Én probáltam a topik elején humorosan feldobni a problémáimat, de itt egyesk családi katasztrófát látnak vagy rabláncon lévő nőket!

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák