Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz Sipi #155 üzenetére

    Attól hogy valamit kijelent valaki valahol valakiről, attól szerintem nincs lealacsonyitva.
    Mert akkor szerinted mindenki menjen arra amerre akar?
    Mert ha nincs kedve főzni a feleségemnek akkor ne főzön? És nehogy már én mondjam meg neki mikor főzőn.
    Vagy legközelebb meg én leszek a fáradt és azt mondom hogy nem vágom le a fűvet. Mert nehogy már az asszony mondja meg nekem mit csináljak.
    Vagy: Pl az asszony szerinted ki fog menni helyetem menni betozni. Nem ! De nem is várom el tőle, mert az az én dolgom, az ővé meg hogy ha megéheztem akkor tudjon ebédet adni! De most ettől el lehet persze térni, mert én se vagyok rabszolga hajcsár és tudom hogy ő most sokkat dolgozott, akkor esteleg én is megfőzhetek, vagy tisztába tehetem a gyereket!
    Én nem emlékszem rá, hogy valaki is azt állitotta volna topikban hogy a nők nem tudnak gondolkozni vagy ostobák! Sőt szerintem egy nő akkor okos, ha a hátérből ugy írányitja a családot, férjét hogy az azt hisszi hogy ő a ház ura!
    Én inkább azt érzem ti akarjátok ránk erőltetni a ti életfelfogásotokat!
    Mert ha elolvasná mindenki a topik első 10-20 hozzászólását, akkor rájönne hogy egy szó sem eset a skatujáról, vagy sovinizmusról. Én probáltam a topik elején humorosan feldobni a problémáimat, de itt egyesk családi katasztrófát látnak vagy rabláncon lévő nőket!

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák