Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz ladybug #107 üzenetére

    A közös döntés, közös vásárlás nem zárja ki, hogy ne lehessen két ember külön kasszán :U ;)
    Sőt a nő nemcsak tippeket add, hanem még el is fuvarozza a párját a hőn áhított ''eszközért'', vagy esetleg ő veszi meg ;)

    Szóval miért is kéne közösnek lennie mindennek? Gondolom te sem használod peterket borotvahabját, vagy sprayjét;) (példám megitn sarkított)

    Alapból sok probléma forrása több családban is ez az ''asszony túl sokat költ, nekem meg nem marad semmire pénzem '' dolog, vagy az ''hogy a férjem állandóan leszól engem, hogy nem kéne ennyit költenem, meg amúgyis , nem adja haza az összes keresetét''.
    Saját családomban ezt megtapasztaltam: Anyám mindent, még az én nagyimtól kapott pénzemet is el akarta rakni, ''hogy na majd ő vigyáz rá '' . Aha, persze :W :W ...

    Nem köszönöm, ebből nem kérek. Vannak közös dolgok, de vannak személyesek is. És ez így van jól, legalábbis nálunk.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák