Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • samugalaxys

    csendes tag

    válasz sting2 #10219 üzenetére

    Ahogy latom sajnos nem nagyon pörög a topic, de akkor legyen annyi haszna, hogy irtam, hogy neked talan segithetek. :)
    Nem vagyok nagy audio guru es a fülem se hitelesitett müszer (352kb/s atrac es wav között nehezen teszek különbseget, mondjuk nyilvan nem mindegy, hogy min szol) ,de nekem nagyon bejönn a cucc.
    Sok viszonyitasi alapom sincs, eddig nem fejhalgatoztam. Egy aruhazban tudtam nehany mas gyartmannyal összehasonlitani, nem epp a leg idealisabb helyszin. Es mar nem emlekszem, hogy mik voltak meg mellette.
    Azt tudom, hogy volt valami Sennheiser centre ugyan annyiert, de szerintem az gyengebben szolt es kenyelmetlenebb, talan nehezebb is volt.
    Ezenkivül meg van itthon egy Logitech z523 a szamitogephez, de azt inkabb hagyjuk, meg egy Yamaha YAS 201.
    Az mar jobb egy fokkal, vagy inkabb harommal, de szerintem ez a fejes annal is jobb.
    Nekem nagyon kenyelmes, volt mar 6-8 orat (1-2 parperces szünettel) is a buramon es akkor sem valt kenyelmetlenne. Az aksija azt hiszem papirforma szerint 20 orat bir, nalam meg sosem merült le hasznalat közben. Ha jol tudom 40mm es hangszorok vannak benne. Nagyon jok a melyhangok es szerintem nagyon tisztan szol. Viszont neha jol jönne egy taviranyito hozza.
    A 7.1 röl meg annyit, hogy neha egy egy filmjelenetnel azt gondoltam, hogy aha! ez mar majden olyan volt, mintha nem sztereo lett volna. Szoval szerintem nem lehet összehasonlitani egy valodi többcsatornas rendszerrel, nem tudom, hogy ezzel hogy all a többi gyarto. Nekem igy is megerte, lehet le se cserelem, hanem keresek inkabb egy mikrofont.
    Remelem tudtam segiteni.
    Ja egyebkent van ennel ujabb mdr ds-is, megpedig a 7500-as. Az mar megbirkozik a
    Dolby TrueHD- val is, bar azt hiszem az legalabb ketszer ennyibe kerül....

Új hozzászólás Aktív témák