Új hozzászólás Aktív témák

  • Vengeance900

    csendes tag

    Sziasztok, új Stereo headsetet nézek magamnak, otthoni használatra, főleg játékra.Igazából nincs semmilyen extra elvárásom a headset felé, csak azért választottam magasabb kategóriánban,mert szeretem a minőséget. Amit alapból kinéztem magamnak az a Sennheiser pc 330. Ami hezitálásra késztet,az a tény, hogy reviewkban mindenhol megemlítik, hogy mennyire szoros, és esetenként kényelmetlen, illetve ,hogy nem fedi a teljes fület, hanem illeszkedik rá(nyitott?) Amin elgondolkodtam még az a régebbi csúcs, a pc 350, mivel annak a füles része lefedi a fület úgy láttam, illetve ezt is halálra dícsérték, a basszusát leszámítva.Viszont ugye ez régebbi mint a 330 ,nem tudom, hogy hangzásban mennyire jó vagy rossz ahhoz képest, összehasonlító tesztet nem találtam.
    Amit még megjegyeznék, hogy kicsit tartok ezetől a nagy fülesetől, eddig pc 131 szerűeket használtam,amik könnyűek, nagy párnák nélkül, nem tudom mennyire fárasztó pár óra játék után egy ilyet a fejeden tartani, illetve mennyire meleg, izzasztó, akár nyáron a használatuk? A 360 kicsit drága az ízlésemnek illetve úgy érzem, ahhoz egy jobb hangkártyát is be kéne szereznem. Jelenleg a 330 a favorit ár/érték tekintetében,csak tartok attól,hogy kényelmetlen, (maximum 8 napon belül visszaküldöm) Kíváncsi lennék a véleményetekre.Köszönöm előre is a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák