Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    Sziasztok.
    Egy hónapja vettem egy Sennheiser GSP 350 Fejhallgatót.
    Az lenne vele a gondom,hogy játékok közben nagyon ritkán robbanásoknál COD,The Witcher 3 a kocsmában el kezdett szaggatni.
    Sistergő akadozó hangot adott.
    Van rajta egy DTS gomb.
    Gondolom sztereóba osztja le akkor,ha bekapcsolom bár sz@rt sem értem a Google fordítóval.
    A Windows,Hangok Füles beállítása.
    Beállítottam,hogy 7.1 majd tovább kérdezte széles sávú hangszórók e igen,majd virtuális 7.1 egyet bepipáltam.
    Nem tudom érdemes e ezt,de most nélküle tesztelem.
    Lehet azért recsegett sistergett,mert túlvezérelte magát.
    USB 2 port ban van a füles.
    Talán érdemes USB 3 ba átrakni ?
    Véleményetek a fülesről ?
    Elnézést a sok kérdésért,de mindezt nem találtam meg Tesztekben MAO n.
    Szlogen mi micsodát tartalmaz az megvan,de beállítások,mit kell tenni Windowsban nincsenek.
    Bár van egy kép amit fentebb írtam Hangok beállításánál elsődleges legyen nekem hangszóróknak nézi majd abban volt virtuális 7.1 ben széles sávú hangszórókként.
    Nagyon szépen szól 2 év garanciás.
    Megvagyok vele ezen kívül elégedve bár izzad a fülem mint a tök...m a párnában,és az anyaga is nem épp
    bíztató olyan könnyen törősnek néz ki.
    Előre is köszönöm mindazoknak akik segítenek,mert tényleg nem tudom mit tegyek mivel semmi teszt,semmi támpont,és van ez a hibajelenség.
    Hangkártya kikapcsolva bioszban.
    Minden Nvidia hang driver kilőve.
    Codeck pack nincs a gépen csak alap Windows 10 pro x64 é.
    Jelenleg USB 2 portban van.Szoftver feltelepítve.
    DTS hangzás nélkül játszom,így megkapom szebben a 7.1 et bár kissé dobozosan hat néha a hangzás.
    Viszont felejthetetlen mikor a hátam mögött ott van valaki azt felrúg egy kancsót egyből össze rezzenek :DDD

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák