Új hozzászólás Aktív témák

  • Mylow-11

    csendes tag

    Sziasztok!

    Kis segítséget kérnék tőletek, kik tapasztaltabbak vagyok a témában.
    Friss tulajdonosa vagyok egy Samsung UE40ES6560-nak és 3D filmeket akarok nézni géppel összekötve.
    Alap mkv-k amik side by side vagy top/bottom-ban vannak tökéletesen mennek, a képük tiszta, a tv tökéletesen megjeleniti őket.
    A kérdéseim alapos olvasgatás után a következők:

    1. PowerDVD 12-t használva, Avatar 3D BD50 be van mountolva, de a powerdvd nem ismeri fel, "disc format is not supported"
    Itt valamiféle beállítás hibázik vagy valamit elvétettem és nem jól csinálok?

    2. Van egy másik player, SAMedia 3d Player. ami a beállítósok után, a play blueray dvd-re kattintva windows media playerrel nyitja meg a filmet ami mountolva van.
    Ellenben az sem lesz 3d, ott a media player a ludas vagy esetleg a gépem nem akar már bd50-es 3d-t lejátszani.
    Van egy i5-ös 2400-as proci meg egy ati radeon 6770 videókártya, elméletileg vinnie kellene.

    3. Abban nem vagyok biztos milyen HDMI kábelem van, lehet az a baj hogy nem 1.4-es?

    Elméletileg...

    Csak kiváncsíságból akarok mindent kipróbálni így a bd50, bd25ös 3d-s lemezeket is és nem hagy nyugodni ha nem tudom megoldani... :W

    Előre is köszönöm a tanácsokat és a tippeket, meg a segítséget! Már eddig is hatalmas segítség a topic! :R

Új hozzászólás Aktív témák