Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Revolit

    senior tag

    Sziasztok,

    Sajnos megadta magát Edifier 330D hangfalam - az egyik oldal nem szól. Kipróbáltam, nem kábel vagy hangszóró hiba, az erősítővel lehet valami. Megmértem, a jól működő kimeneten dupla annyi feszültség van mint néma társán.

    Szerintetek érdemes lehet javíttatni? Nagyon szerettem.

    Viszont ami a topikhoz is relevánsabb, nézegettem az utódját.

    Egy Edifier C2XD mennyire ajánlott kategóriájában? Úgy olvastam, picit visszalépés hangzásban 330D-hez képest, de nem vészes. Ilyen 30-40eezer forintos kategóriában esetleg valami mást ajánlanátok? Nem ragaszkodom 2.1-hez, Edifiernek is van pl az R1280T 38-ért.

    szerk.: Bocs, használat: Tévére és PC-re volt kötve. Tévén viszonylag ritkán van használva, filmeknél mikor ilyen csúcsszuper 5.1 meg Dolgy meg nem tudom milyen hangokat raknak rá, a tévé hangszóróján érthetetlen volt beszéd, erre volt jó.

    Gépen úgy általánosan mindenre + játék.

    [ Szerkesztve ]

  • Revolit

    senior tag

    Sziasztok, kezdő és botfülű kérdés:
    Sosem voltam érzékeny a jó hangzásra, de azért a TV hangszórója nekem is kínkeservesen rossz volt, főleg ha (angol) beszédhangot kellett kihallani.

    Vettem egy edifier s330d hangfalat, ami nekem tökéletes volt hangzásilag (gondolom most már érthető a botfülű rész :) ), de sajnos bekrepált tavaly. Mivel nagyon bejött, maradtam a márkánál, és vettem egy Edifier R1280DB-t. Egyrészt a mélyládának sose találtam igazán jó helyet, másrészt nem kell nekem nagy basszus.
    Viszont nem vagyok vele elégedett :( Nem tudnám megmondani, mi a baj. Egyszerűen nekem nem szól olyan szépen, mintha jobban doboz hangja lenne, nem olyan szép pont a magas és közép. Holott pont itt elvárnám a javulást a 330d picike szatelitjéhez képest.

    Keresgéltem a topikban, R2000DB-t többen használjátok megelégedve. Mit gondoltok, megérhet egy próbát, vagy ha ennyire bevált nekem az S330D vegyek egy újat 'oszt jóvan? :)

    Köszi előre is a tanácsokat!

Új hozzászólás Aktív témák