Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz hunderbörd #24441 üzenetére

    Ha jó hangminőséget akarsz akkor Thonet&Vander Vier kb. 10,5.ért megkapod, mondjuk ennek elég nagy mérete van 150 x 185 x 240 mm és a súlya is lehet nem tudom mennyi, de min 3 kg, de egy kolléga akinek van ilyen pontosan meg tudja mondani. Cserébe a hangja is elég jó lehet és 14 W-os elvileg ami azért elég lehet a tábortűzhöz.

    Amúgy meg kell még venni kb. 10.000 mAh-s külső hordozható USB-s akkut arról gondolom lehet üzemeltetni egy darabig. (De az a fórumtárs aki Vier-t vett az biztos meg tudja mondani, hogy mennyit bír külső akkuról a Vier, vagy egyátalán jól működik-e arról, nem próbáltam ezt a megoldást, de elvileg szerintem működnie kell.)

    A kettő együtt 20-22 körül van, de kapsz egy külső USB-s mobiltöltőt is vele, ami a táborozáshoz jól jöhet :K .

    (A durvább megoldás, hogy veszel egy benzines aggregátort és akkor már elvileg bármilyen teljesítményt köthetsz rá, szerintem még egy 120 W-os Modecom 120u-t is, bár itt azért az Aggregátorral együtt kb 90-be fájna+ a 20-30 kg ciplése, de azért egy elég nagy tábortűzhöz elég lenne, sőt a környéken is hallhatnák kicsit a zenét de ez inkább csak poén, okoskodás jellegű rész volt)

    [ Szerkesztve ]

  • dudika10

    veterán

    válasz hunderbörd #24441 üzenetére

    Egyáltalán nincs komoly összehasonlítási alapom a témában, én egy HMDX Jam Classic-ot használok a kerti sütögetések mellé, és erre azt tudom mondani, hogy nem lehet durva meglepetés.
    A hangminőség elfogadható egy ilyen kis vacaktól, a hangerő meglepő tud lenni, bluetoothon és kábelen is megy. Egyedül az akku az, ami nem olyan jó, de lehet venni mellé egy akkumulátorbankot (ne kínai szart, mert az az ötödét se fogja tudni a ráírt kapacitásnak), és úgy már elmegy jópár órát.

    A konkurenciáról lényegében semmit nem tudok, tehát ár/érték arányról sem tudok nyilatkozni a többihez képest (ez a hordozható hangfal téma nem igazán foglalkoztat).

    (#24442) ToniSoprano:
    Egyrészt az USB maximális terhelhetősége 2.5W, amiből nincs az az ingyenenergia áramkör ami 14W-ot képes lenne előállítani. Marketing kutyaszar. (A 14W a beépített hangszórók terhelhetősége ha jól emlékszem, aminek semmihez semmi köze.)
    Másrészt sátrazni feltételezem táskával megy az ember, akkor meg nem felel meg a célnak.

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák