Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz lezso6 #58703 üzenetére

    Köszi az infót. :R

    Jelenleg szerváltam egy HDMI-arc extractort, csak nem működik rendesen, néha lekapcsol a TVről, de így HDMI-arc > RCA megy. Próbáltam HDMI - optikát is, de úgy nincs hangerő vezérlés a TV távvezérrel. RCA esetén van, coax esetén nem tudom. A másik lehetőség a headphone jack a TVn. Bár fogalmam sincs, hogy melyik a jobb forrás, gondolom hdmi-arc > optika >= jack? :F Coax sajnos nincs.

    BT szintén megy, gyanítom azért valahogy ilyenkor vágva van a stream, főleg a mélyebb hangok terén, mert kábellel összekötve jóval visszább kell venni a basszust.

    A fenti problémán túl lehet kellene valami közbenső kütyü, ami mondjuk tud fogadni hdmi-t, de saját maga tud streamelni, így minden egyben lenne, már ha létezik ilyesmi - gondolom van, csak olyan áron. :B Kollégámnak van valami Yamaha MusicCast hálózati streamerje, de az szerintem nem az én árkategóriám, tekintve, hogy talán a tápkábele is többe volt kb., mint nekem a két aktív hangfalam. :DDD

    Ja igen, anno írták árukeresőn, hogyha a távvezér nincs, akkor nem lehet forrást váltani rajta. Ez nem igaz, a hangerőszabályzó gombot megnyomva vált forrást.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák