Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibbike01

    őstag

    válasz Picco #54431 üzenetére

    A Genius kb 8 évig volt meg ;]
    Ahogyan mások is (pl te is pár hozzászólással feljebb) tudok ajánlani olyan hangfalat, ami még nem járt nálam. :K
    Ahogyan és amit írtam, abból abszolút nem az jön le, hogy nekem valaha is volt Fenda hangfalam és minden további nélkül az a best-buy hangfal. :U

    [ Szerkesztve ]

  • Anonymus23

    veterán

    válasz Picco #54431 üzenetére

    Bocs, de nagyon eltévedtél és most csak kötekedel.
    Sehol sem írtam, hogy napi szinten olvasom a topikot, mivel most merült fel a vásárlás gondolata. Beírtam a kérésemet, hátha egy hozzáértő és segítőkész valaki segít, és KÖZBEN elkezdtem visszafelé olvasni a topikot, hogy mostanság mi a trend. Nem friss újonc vagyok, tudom hogy működik a PH, sok más topikban meg én szoktam segíten, vagy segítettem anno.
    BT: mivel nem egyedül élek, egyeztettem feleséggel, és felmerült, hogy a BT, ami számomra ugyan nem deal breaker, neki viszont "jól jönne" (ha házas vagy, akkor tudod, hogy ez azt jelenti, hogy KELL :DDD ), de ugye nem tudom a korábbi hsz-eket módosítani, így lehet felfedezni némi ellentmondást, ami nem az, de a kötekedőknek jó lehetőség, hogy kioktassák a másikat.
    Írtál egy véleményt, amit köszönettel vettem, de mint minden dolgoban (pl egy mérés nem mérés) vártam és kérdeztem hátha más is segít a véleménnyel, esetleg szakmai és tapasztalati infóval.
    Elférnek-e: Mindent meg lehet oldani, van asztalos a családban, de ez nem is volt szempont vagy kiemelt téma.
    Köszönöm, hogy segíteni próbáltál, de kösz a kioktatásodból és a lekezelésedből inkább nem kérnék! :R
    Mindegy, amit szerettem volna, nagyjából már tudom...

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák