Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz Chaser #47848 üzenetére

    Az említett Onkyot nem hallottam, viszont hasonló áron van Panasonic PMX90 hifi PC USB DAC-al és optikai bemenettel, és van MM-ban is. Ez is egy lehetőség. Nekem PMX70-es hifim volt, USB-ről és CD-ről szépen szólt, hozta az elvárható szintet. Optikai csatlakozó és PC USB DAC ezen(PMX70) még nem volt, analógon terveztem használni. Itt viszont az volt a baj, hogy erőtlen volt, nem volt valami jó az analóg csatlakozása, így eladtam. Például a hasonló áron lévő Microlab Solo 9C-nél sokkal szebben szólt a Panasonic, ha hasonlítani akarom. Csak hát ugye a bemenetek hiánya....viszont a PMX90-nél már nincs ilyen probléma. Én azt mondom, hogy nem lehet rossz választás, de konkrétan a PMX90-et nem hallottam. Persze túlzásokba sem akarok esni....megéri, mert jelenleg hasonló áron egyik gyártó sem ad kiemelkedőt. De egy 10-15 éves cucchoz ezek már nem hasonlíthatóak: pont nemrégen említettem, ha már Panasonicról van szó, hogy van pl. egy Panasonic PTX7-es egybeszettem....a munkatársamnak, akinek Edifier S2000-re van, miután meghallotta perceken keresztül nem tudott szóhoz jutni, mert annyira szépen szól egy ilyen régi Pana cucc.

    http://www.diesel.com

Új hozzászólás Aktív témák