Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TechN7ne

    nagyúr

    válasz capulet75 #47818 üzenetére

    Számomra is egyre szebben szólnak a Tannoy-ok ,de a MX8-ak is anno meg az alesis elevate 5 is bejáratós volt ahogyan észrevettem...
    Hit Space-ben a srácok figyelmeztettek mikor én is említettem nekik hogy lehetséges be kell ezeket járatni ,hogy a studio monitoroknál nem nagyon van ilyen eset ,apró szivacsok vannak bennük meg különböző ragasztó anyagok amik nem igazán fogják befolyásolni az akusztikát ,meg ezek a hangfalak nem is házibulikra vannak tervezve ,inkább csak a tiszta és halk lehallgatásra ,jó persze ez nem azt jelenti hogy nem lehet azért oda csavarni nekik...
    Elvileg nem hiába adják őket darabra is ,de a füleim annyira ráéreznek egy idő után ezekre a cuccra ,hogy lehetséges a megszokás lesz a nagy úr.

    Am említettem a Tannoy hibáit ismét a boltban ,+ hogy munka közben az elején eltévedtem kissé...
    Nagyon méltányosak voltak és közölték ,hogy bármikor vissza vihetem és levásárolhatom az árát ,de annyira szépen és ütősen szólnak hogy ennél csak lejjebb mennék bármit választanék 120k/pár-ig (kivétel ha maradnék a márkánál és elhoznék egy 802-es párt ,de félő hogy az már sok lenne).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák