Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ndruu

    MODERÁTOR

    válasz Ace Ventura #1659 üzenetére

    "Mivel több a Z-3, mint a Z-4?"

    Semmivel. A Z-4 állítólag kicsit több a Z-3-nál.
    A különbség a szatellitekben rejlik, méghozzá azok felépítésében. A Z-4-nek állítólag szebb a közép- és magas tartománya.
    A Z-3-ról tudok nyilatkozni (volt szerencsém hozzá 1 évig). A közép tartomány sajnos eléggé elmaradott, a magasok még viszonylag tűrhetőek. A mély egyesek szerint csak puffog (az igaz, hogy kicsit tól van méretezve a szatellitek teljesítményéhez képest), szerintem elég jól teljesít főleg a rezonancia frekvencia környékén (35-40Hz környékén) szépen berezonálnak az ajtók, ablakok. Sokat azért nem kell tőle elvárni. A Z-4 kb. ugyanez, de a középek és magasok (narancsok és klementinek... bocs ez csak beugrott...:D) egy fokkal jobbak.

    A Z-2300 jóval többet tud ezeknél. Mind teljesítményben, mind a hangképet nézve. Ez a rendszer nagyot üt, az biztos.
    Használtan 20-25k között lehet találni belőle, újonnan tényleg drága. Mondjuk én 3 hónapja vettem egy Z-5300-at 24k-ért... De a Z-2300 is megér legalább 20k-t.
    Hangjáról nem tudok nyilatkozni, még nem hallottam élőben. Itt egy tesztecske róla.
    Itt is van róla pár info.

    Megvétel előtt a szokásos... Tudod? Meghallgat, tetszik/nem tetszik, megvesz/másik után néz! ;)

    Harrrr!!!!

Új hozzászólás Aktív témák