Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ndruu

    MODERÁTOR

    válasz Bazsee71 #1478 üzenetére

    úgyis neked kell eldönteni, nem rajtunk fog múlni, hogy mit választasz...

    1. először is azt döntsd el, hogy elég a sztereó is, vagy kell az 5.1-es térhangzás...

    2. mire van szükséged, mire használnád, mekkora basszus kell, vagy ha az nem lényeg, akkor mennyire legyen egyenletes a hangzás, stb, stb...

    3. ha ez megvan és úgy döntöttél, hogy elég a sztereó, akkor jöhetnek szóba a Logitech X-230, Logitech Z-3, Logitech Z-4, Creative P380, Inspire szériából pár darab, Genius SP-HF 1250X

    - Logitech Z-3 és Z-4 nagyjából ugyanúgy szólnak... nagyjából...
    - Logitech X-230 elég jól szól, tiszta a hangja, de nem olyan egetverő benne a basszus, szerintem
    - Creative P380 nagyon el van találva, bár kicsit öreg darab, de összességében szép a hangja, és a többi Inspire is nagyjából úgy szól, mint a P380, ha nem jobban...
    - Genius SP-HF1250X-ről meg kb 100hsz-sal visszább találsz egy elég jó leírást... nem egetrengető a basszusa, de az összképe szép, tiszta, egyenletes, hangereje is megfelelő állítólag

    - az X-530 más tészta, mert 5.1, de elég jó hangja van sztem... egyik barátomnak ilyen van, és egy kisebb ''házibulit'' már átélt... tiszta magasai, elég jó közepei, és jó mélye van (értem ez alatt, hogy nem torzít, de csodát ettől se várj...) hangerő bőven elég (főleg panelbe... oda még sok is...) 60%-nál már nem nagyon lehet hallani a másik beszédét...

    jobb lenne, ha egy körút során valahova betérve meghallgatnád a kiszemelt alanyokat, úgy a biztos...

    próbáltam összefoglalni, de ezek mind az én véleményeim (és lehet, hogy különbözik a hallásunk)

    viszonyítási alapul amiket élőben hallottam :
    - Z-3 : ilyenem volt egy évig
    - Z-4 : boltban hallottam, tényleg közel azonos a hangja a Z-3-éval... különbség a design és a távirányítón lévő basszus szabályzó (a Z-3-mon a mélynyomón van...)
    - P380 : ilyenem is volt 1,5 évig (szerettem, csak aztán váltottam az erősebb basszusú Z-3-ra)
    - X-530 : erről elmeséltem már...
    - X-230 : ugyanaz mint az X-530, csak kisebb teljesítménnyel
    - 1250X : nem hallottam még élőben, de egy ekkora szörnytől elvárható a szép hang... ha kell és lehet akkor Viktorhoz átugrok és meghallgatom neked :D na jó csak viccelek... (ha ez tetszik akkor Viktor77-nek elvileg ilyen van, ő ír róla véleményt

    remélem összefoglaltam... Sok sikert a vásárláshoz!
    Ndruu

    [Szerkesztve]

    Harrrr!!!!

Új hozzászólás Aktív témák