Új hozzászólás Aktív témák

  • pigsty

    aktív tag

    Na, tegnap megvettem, ma beüzemeltem a 1255A-t!!

    Hát, a korábban csatolt képeken látszó kis zajdobozhoz képest brutális a hangminőség, különbség! Kicsit az új basszusa nekem brummogó, erős. (EQ eddig kikapcs volt, hangszín csavargák közepesen állnak) sajnos sok mp3 van, de majd flac-kel is nekiesek, így is sokkal tisztább, sok részlet előjött a hangszerekből. (flac, keverőpultos jazz koncert is szépen szól!)

    Idő lesz átállni csaknem 10 évnyi zajdobozolás után, kb 2001 óta ua. a hangszóróm volt, a nagy klasszikusokat mind azon ismertem meg. De a kicsin eljárt az idő, valahol a bal fal bemeneti részénél a kábel megtört, de nem volt kedvem javítgatni, mert a potik tekerésénél is recsegett. majd tartalékba talán jó lesz.
    Pöttyet fura, még ennél a modellnél is megmaradt a - úgy tűnik tipikus, Genius védjegyévé vált - kék vakító power led. A réginek szolid zöld volt, no sebaj.
    A design szép, néhány árnyalattal sötétebb a mostani asztalnál, sebaj, fa, természetes látvány.

    vicces, a használatiban pont a magyar résznél 1888A-t írnak típusnak, de csak ott, többi nyelvnél oké.

    Egyelőre negyedhangerőn járatom be, dudika10 kb június táján írtad, Te fehér, meg talán rózsaszín zajjal járatod be az új hangfalakat.
    bocs, tudom, google a barátom, meg a kalauz is, node mi ez a színes zaj, plusz a nem ajánlott barna zaj?

    Köszönet a sok tanácsért, segítségért, szerintem cca. 10000 HUF +25% ÁFA mellett megérte!

    [ Szerkesztve ]

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

Új hozzászólás Aktív témák