Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    válasz lezso6 #59858 üzenetére

    Szimpatikus ez a rokit. De ahogy nézem d tipusu erösitö van benne igy tuti gerjed sistereg kicsit. Nem tudom emnnyire emlékszel de én küldtem vissza 2 szett tannoy-t emiatt :D És utánuk lett a két adam sistergés mentesen és fülfáradás mentes ribbonnal. Igazábol ha árába el tudnám adni az adamokat akkor lehet ráprobálnék a rokitra mert elég csábito de inkább még is megtartanám az adamakat. Mély tekintetében olyanok mint egy csinos 20 éves feszes technos lány. De néha jó lenne a feka cs@cs@s pics@s mély is ezért gondoltam kiegészitésnek egy mélyet. Szép nagy gömbölyü mélyeket is szeretnék :DD igazábol ma is ahogy halgattam a szokásos edzö zenémet és még ezzel a szettel is remegett egy két dolog még a konyhában is elbizonytalanodtam hogy kelle e nekem ide a panelba több mély ahol ha csönd van hallom a fürdön keresztül hogy a szomszéd kivel telefonál.. Valoszinüleg akkor nem csak nálam remegnének a konyhában az edények.. Egyenöre elengedtem a dolgot.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák