Új hozzászólás Aktív témák

  • szika87

    aktív tag

    Sziasztok,
    Átnyálaztam a topicot és arra jutottam mégis csak segítséget kérek. Szóval pchez kellene nekem egy 2.0-ás hang szett (Nappaliban ott a Logitech Z-5500 amit évek óta használok és szeretek, az filmezésre van használva) a hálóba a számítógép mellé kellene, amihez van egy Sound Blaster Z hangkártyám is ha ez jelent valamit. Alapból egy Genius SP-HF1250B-t néztem, majd egy Gigaworks T20-at, de aztán rájöttem hogy egy solo 6C lenne az igazi (míg nem megláttam a méretét, és az árát) ekkora batár szörnyet nem akarok felpakolni az íróasztalra, így arra jutottam legyen egy Edifier R1280T. Viszont ahogy olvasgattam ezekről nem biztos hogy sokkal jobb mint egy Genius HF1250B (árban viszont az Edifier magasabb) de javítsatok ki ha tévednék, végül már Edifier R1600T akartam mert az minőségben biztos nagyobb ugrás, csak nem nagyon lehet már kapni újat, de használtat se láttam. És most itt vagyok hogy nem tudom mi legyen, a lényeg hogy valami minőségi hangszórót szeretnék aminek mondjuk jót tesz az is hogy egy normális hangkártyára van rákötve, lényegében csak játékra lenne használva és minimális zenére. A keret 30-40 körül lenne, kivéve ha nincs nagy ugrás egy Genius HF1250B-hez képest, csak mert azokat már lehet kapni 10-15ezerért is használtan ami nagyon baráti. De ha találok valami "minőségi" hangszettet 25-30-ért tőlem az is jöhet. :R

    We are here for a good time, not a long time.

Új hozzászólás Aktív témák