Új hozzászólás Aktív témák

  • tibbike01

    őstag

    válasz Wittmann107 #56774 üzenetére

    Ha döntően filmre használod TV-vel, akkor megfontolandó egy valamire való soundbar is pl HW-A650. Engem sokévnyi multimédia (volt 1250b is) hangfal után megfiatalított.
    - vezeték nélkül csatlakozik a mélynyomó így könnyű az elhelyezése
    - HDMI-ARC-on keresztül a TV távirányítójával vezérelhető, be-ki kapcsol magától. Tökéletesen egybeolvad a TV-vel.
    - ha némi késés-sietés lenne a hangban a képhez képes (xbox, psnél jellemző), akkor lehet audiosnycel korrigálni
    - van külön dedikált center csatona a beszédhangok minél érthetőbb és élethűbb reprodukáláshoz,
    - 2.0ból csinál 3.1-et
    - a DTS:X sound mód pedig a kedvencem, baromi jól bánik a hanggal, valóban térhatást kelt úgy, hogy a minőség cseppet sem romlik
    - van beépített normalizálás is (kikapcsolható), hogy a robbanások törjék be az ablakot, mikozben filmezel :)

    Egy szó mint 100, ha tényleg filmekhez, TV adásokhoz keresel hangfalat, akkor megfontolandó egy jóéle soundbar. Tény és való, hogy zenében nem lesz olyan pontos, részletes, mint egy studio monitor, de valamit valamiért :) Egyébként én zenére is szeretem. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák