Új hozzászólás Aktív témák

  • TechN7ne

    nagyúr

    válasz joe979 #56700 üzenetére

    Ezek a magyar underground rap zenék nagy része nagyon gyengén szólnak ,nem lehet összehasonlítani egy normálisan megmunkált minőségi rap zenével.

    Tannoy mondjuk pont az a hangfal amin szinte majdnem minden jól szól ,ezért sem őket használom munkára leginkább mert alkalmatlanak hanem a Roland Edirol hangfalakat ,viszont meghallgatni rajtuk a végeredményt a legnagyobb élvezet - nála jobbat sem kívánhatna az ember.

    Rakj be egy Dr Dre Chronic 2001 albumot viszonyítás alapnak vagy bármilyen Death Row kiadványt...na így kell szólnia egy igazi rap/hip hop zenének. :)

    Hauptmann
    Mert jó az ár/érték aránya és az áráért egy rendkívül korrekt hangfalakat kapsz.
    8 colos Tannoy nem 60k általában hanem 100k/db - néha le van akciózva és akkor ajánlott rá ugrani.
    + még annyi a Tannoy hátránya ,hogy szeretnek halkan búgni alapjárat ,ezt a forumon itt sokan tudják (nem mindegyik példány de elég gyakori sajnos ,szerencse kérdése).
    Én az 5 colost 3x cseréltettem mire kifogtam egy teljesen kifogástalant ,8 colos Reveal szerencsémre elsőre hibátlanok voltak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák