Új hozzászólás Aktív témák

  • duo

    őstag

    válasz Gyok2 #56018 üzenetére

    a hangjárol majd később. egy dolog azert van..az a waveguide olyan a magassugárzónál, hogy függőlegesen is nagyobb lett a sweetspot, az elődhöz képest.
    Illetve belekukkantottam. nagyon precízen összerakott belső elrendezése van, itt látszik hogy milyen gondosan rakták össze. A regi Alpháim ehhez képest elég hanyag belső képet mutattak. van belül keresztmerevítés, minden kábel szivaccsal boritva, szépen elkötegelve.
    alapzaj lényegesen kisebb, gyk. elhanyagolható. Két órát ment tegnap. még csak meg sem langyosodott a hátlap.
    Jozsef83:

    en hallgattam a klasik2020-at.
    A tascam jó de ehhez valóban komolyabb cucc illik. hogy milyen, arra mondjuk n tudok válaszolni, hardveraprón nézz szét. (lezso6 írt korábban többféle DACról összehasonlítást, több árfekvésben.) hallgass meg szerintem DAC-okat is a Hitspaceben ha teheted.
    egy dolog: nálam a klasik azert esett ki végül mert rettenetesen meleg volt a hátlapja. néztem a neten, eleg ergya módon oldották meg a kép alapján a hűtést. A HS-ben a srác rákerdezett, elvileg úgy oldotta meg a gyártó hogy bírja, de én nem voltam elég bátor.
    viszont kíváncsi leszek a te véleményedre, hogy a te fülednek hogy szól.

    [ Szerkesztve ]

    Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

Új hozzászólás Aktív témák