Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    Na, úgy néz ki user error... :B

    Feltoltam 1/2-re a basszt mellé olyan 2/3-ra a hangot, és IGEN! Eddig nem "mertem" ennyire felnyomni őket.

    Kipróbáltam az X-230-ast. Mennyivel szebben szól, jesszus ég! :C

    Elsőre volt egy 5Ft-os hangszóró után egy X-230-asom. Imádtam, annyira jó volt. De sajna besz@rt kaptam helyette egy X-240-est. 2 napot használtam, mert nálam nagyon nem nyert a 230-as után valahogy erőtlennek tűnt. Úgy gondoltam veszek most valami izmosabbat, így lett Z-2300. Eddig nem érzékeltem a különbséget, mert 1,5 hónapja már nincs meg az X-230. Így viszont - közvetlenül egymás után - már érezni a különbsséget... :C

    A két kis hangszóró szép tisztán szól az X-230-as után, és a mély sem olyan vízhangos, hanem valahogy tisztább. Nem vagyok egy nagy hangmérnök, de még én is hallom a különbséget.

    3 kérdésem lenne:
    1. Mit jelent ennél a hangszórónál a "bejáratás" meddig és hogy hallagassam, hogy ne legyen baja? Meddig mehet a bassz és a hangerő így az elején?
    2. Véletlenül rossz írányba tekertem a basszt, és max-ra kapcsoltam, úgy indítottam fél hangerőn, így ment kb. 10 mp-et. Ettől a kis stiklitől azért még nem lesz baja, ugye?
    3. A ládának jó hely az asztal alatt?

    [ Szerkesztve ]

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák